Przejdź do treści

Wiele osób sądzi, że to nie była Kate Middleton na nagraniu video. Mamy oświadczenie sobowtóra księżnej

21/03/2024 10:08 - AKTUALIZACJA 21/03/2024 13:59
oświadczenie sobowtóra Kate Middleton

Oświadczenie sobowtóra Kate Middleton. Wciąż  mnożą się plotki i historie związane ze  zniknięciem księżnej z życia publicznego. Wszyscy zadają sobie pytanie: co stało się z Kate Middleton? Po skandalu związanym ze wyretuszowanym zdjęciem księżnej Walii z dziećmi, wydawało się, że wideo z jej mężem Williamem w Windsorze uspokoiło emocje. Jednak wiele osób podejrzewa, że na nagraniu jest sobowtór Kate. W końcu Heidi Agan postanowiła wyznać prawdę.

Oświadczenie sobowtóra Kate Middleton

Jak podaje Daily Mail, Heidi Agan, uznawana za sobowtóra księżnej Kate, stanowczo podkreśliła:  „To nie ja i mogę to udowodnić”. Dziewczyna następnie wyjaśniła, że ​​tego dnia pracowała w siedzibie szkoły tańca w Northamptonshire. Szkoła znajduje się około 130 km od Windsor Farm Shop, gdzie  został  nakręcony film, na którym Kate Middleton z księciem Williamem wychodzą ze sklepu. Heidi Agan dodała: „Moim zdaniem Kate czuje się dobrze i po prostu dochodzi do siebie po operacji, którą przeszła dwa miesiące temu. Księżniczka nie jest własnością publiczną.”
Przeczytaj także: Królowa Camilla przekazała najnowsze informacje o stanie zdrowia króla Karola III
czytaj dalej pod zdjęciem

oświadczenie sobowtóra Kate Middleton


Heidi Agan, sobowtór Kate, odniosła się też do głośnej sprawy wykradnięcia dokumentacji medycznej Kate Middleton podsumowując to słowami „ księżna ma prawo do prywatności jak każdy inny”.
Przeczytaj też: Rzekoma kochanka księcia Williama przerywa milczenie. Oto jej oficjalne oświadczenie
źródło: dailymail.co.uk, PolishObserver.com

Tagi: