Przejdź do treści

Królowa Camilla przekazała najnowsze informacje o stanie zdrowia króla Karola III

21/03/2024 13:49 - AKTUALIZACJA 21/03/2024 14:00
Królowa Camilla przekazała informacje o królu Karolu III

Królowa Camilla przekazała aktualne informacje na temat stanu zdrowia króla Karola III podczas swojej wizyty w Irlandii Północnej. W czwartek rano królowa odwiedziła sklepy przy Lisburn Road w stolicy. Tam też powiedziała, jak się czuje monarcha.

Królowa Camilla przekazała informacje o królu Karolu III

Król Karol III, u którego niedawno zdiagnozowano raka, wcześniej leczył się w londyńskiej klinice, w sprawie której obecnie prowadzone jest dochodzenie po tym, jak trzech pracowników rzekomo próbowało uzyskać dostęp do dokumentacji medycznej Kate Middleton. Uważa się, że dokumentacja medyczna króla nie została wykradziona podczas rzekomego naruszenia.

Jak donosi Metro, w czwartkowy poranek (21 marca 2024) królowa spędziła czas w sklepach na Lisburn Road w stolicy Irlandii Północnej. Podczas wizyty w delikatesach Arcadia, sprzedawczyni przekazała kartkę z życzeniami powrotu do zdrowia dla Karola oraz złożyła najlepsze życzenia. Czytaj dalej pod zdjęciem

Królowa Camilla przekazała informacje o królu Karolu III

Kamila przyjęła kartkę z podziękowaniami, dodając: „Czuje się bardzo dobrze… był bardzo zasmucony, że nie mógł przyjechać”.

Wciąż  mnożą się plotki i historie związane ze  zniknięciem księżnej Walii z życia publicznego. Wszyscy zadają sobie pytanie: co stało się z Kate Middleton? Po skandalu związanym ze wyretuszowanym zdjęciem księżnej Walii z dziećmi, wydawało się, że wideo z jej mężem Williamem w Windsorze uspokoiło emocje. Jednak wiele osób podejrzewa, że na nagraniu jest sobowtór Kate. W końcu Heidi Agan postanowiła wyznać prawdę. Przeczytaj: Wiele osób sądzi, że to nie była Kate Middleton na nagraniu video. Mamy oświadczenie sobowtóra księżnej źródło: Mirror, PolishObserver.com

Tagi: