Przejdź do treści

Kate Middleton, skandal w londyńskiej klinice. Ktoś „próbował wykraść dokumentację medyczną księżnej”

20/03/2024 13:14 - AKTUALIZACJA 20/03/2024 13:44
Personel kliniki próbował wykraść dokumentację medyczną Kate Middleton

Personel kliniki próbował wykraść dokumentację medyczną Kate Middleton. W londyńskiej klinice „The London Clinic” wszczęto dochodzenie w związku z podejrzeniem, że ktoś z personelu próbował uzyskać dostęp do dokumentacji medycznej księżnej Walii, aby rozpowszechnić informacje na temat prawdziwego stanu zdrowia księżnej. Poważne naruszenie bezpieczeństwa wstrząsa brytyjską rodziną królewską i opinią publiczną.

Personel kliniki próbował wykraść dokumentację medyczną Kate Middleton

Według „Mirror” podobno co najmniej jeden pracownik londyńskiej kliniki został przyłapany na próbie uzyskania dostępu do dokumentacji medycznej Kate. Osoba mająca dostęp do poufnych informacji poufnych powiedziała w rozmowie z The Mirror: „Jest to poważne naruszenie bezpieczeństwa i niezwykle szkodliwe dla szpitala, biorąc pod uwagę jego nieskazitelną reputację w zakresie leczenia członków rodziny królewskiej„.

Starsi dyrektorzy szpitala „skontaktowali się z Pałacem Kensington natychmiast po zwróceniu im uwagi o incydencie i zapewnili pałac, że zostanie przeprowadzone pełne dochodzenie” dodała.

Brytyjski organ nadzorujący ochronę prywatności i danych poinformował, że otrzymał raport o naruszeniu. Rzecznik Biura Komisarza ds. Informacji (ICO) potwierdził we wtorek: „otrzymaliśmy zgłoszenie o naruszeniu i oceniamy przekazane informacje”.

W oświadczeniu dla Mirror londyńska klinika napisała: „Głęboko wierzymy, że wszyscy nasi pacjenci, bez względu na ich status, zasługują na całkowitą prywatność i poufność w zakresie swoich informacji medycznych”. Szczegóły stanu zdrowia księżniczki i przebiegu operacji nie zostały ujawnione.

Spekulacje w sprawie księżnej Kate i prawdziwych powodów  jej wycofania się z życia publicznego nie milkną

Choroba i zniknięcie Kate Middleton od tygodni nie schodzą z pierwszych stron gazet na całym świecie. Wciąż pojawiają się nowe informacje, nie wszystkie są jednak prawdziwe. Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie, na którym widać księżną wraz z mężem w sklepie z lokalnymi produktami w pobliżu ich rezydencji w Adelaide Cottage w Windsorze.

Także rzekoma kochanka księcia Williama przerwała milczenie. Rose Hanbury, wielokrotnie posądzana przez prasę, że to ona jest powodem problemów małżeńskich księcia Williama postanowiła wydać oficjalne oświadczenie. Przeczytaj koniecznie: Rzekoma kochanka księcia Williama przerywa milczenie

Personel kliniki próbował wykraść dokumentację medyczną Kate Middleton

Sensacyjne informacje o zdrowiu Kate nasiliły się po opublikowaniu zdjęcia księżniczki w towarzystwie jej dzieci z okazji Dnia Matki obchodzonego w Wielkiej Brytanii 10 marca. Księżna przyznała się do przeróbek po tym, jak niektóre znane agencje fotograficzne wycofały ww. zdjęcie. „Jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu próbuję swoich sił w montażu” – napisała na oficjalnym koncie na Twitterze. źródło The Mirror, PoliShObserver.de

Tagi: