Przejdź do treści

Rzekoma kochanka księcia Williama przerywa milczenie. Oto jej oficjalne oświadczenie

20/03/2024 12:00 - AKTUALIZACJA 20/03/2024 13:21
Kochanka księcia Williama przerywa milczenie

W ostatnim czasie nie milkną spekulacje w sprawie księżnej Kate Middleton i prawdziwych powodów  jej wycofania się z życia publicznego. Nie tylko pogłoski o chorobie  krytyka za wyraźnie i źle wyretuszowane zdjęcie z dziećmi, ale także pogłoski o rzekomej kochance Williama. Rose Hanbury, wielokrotnie posądzana przez prasę, że to ona jest powodem problemów małżeńskich księcia Williama postanowiła wydać oficjalne oświadczenie. Rzekoma kochanka księcia Williama przerywa milczenie.

Znajomość Rose Hanbury z księciem Williamem

Są już tacy, którzy nadali jej przydomek „nowa Camilla” . Insynuacje, które najwyraźniej bardzo irytują Rose Hanbury, byłą modelkę i konsultantkę polityczną, która obecnie jest w centrum uwagi w związku z rzekomymi potajemnymi spotkaniami z księciem Williamem. Nigdy nie potwierdzony związek, o którym mówiło się już w 2019 roku, teraz wrócił na powierzchnię w związku z nieobecnością Kate Middleton na scenie publicznej.
Zirytowana Lady Hanbury postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos. A wszystko to przy okazji wczorajszej publikacji zdjęć Kate i Williama uśmiechających się podczas zakupów w ich ulubionym sklepie kilka kroków od ich miejsca zamieszkania. czytaj dalej pod zdjęciem

Kochanka księcia Williama przerywa milczenie

Kochanka księcia Williama przerywa milczenie?

Wydaje się, że Rose Hanbury, zmęczona tym całym zamieszaniem, odpowiedziała za pośrednictwem swojego prawnika, który wydał krótkie oświadczenie dla magazynu Business Insider : „ Plotki są całkowicie fałszywe i nie ma w nich prawdy ”. Business Insider próbował także skontaktować się z Pałacem Kensington, który jednak odmówił komentarza. czytaj dalej
Przeczytaj: Kate Middleton, skandal w londyńskiej klinice. Ktoś „próbował wykraść dokumentację medyczną księżnej”

Kim jest Rose Hanbury?

Rose Hanbury to była modelka, obecnie konsultantka polityczna. Jest młoda, urodziła się w 1984 roku i jest żoną siódmego markiza Cholmondeley, Davida Cholmondeleya, starszego od niej o 24 lata. Mają trójkę dzieci: bliźniaków Alexandra Hugh George’a i lorda Olivera Timothy’ego George’a, urodzonych w październiku 2009 roku, oraz Lady Iris Marina Aline Cholmondeley, która przyszła na świat w marcu 2016 roku. Kobieta jest związana z rodziną królewską nie tylko dzięki  mężowi. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambart, była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa w 1947 r. Rodzina Rose Hanbury mieszka w Houghton Hall w Norfolk. Mówi się , że oboje, mąż i żona, są przyjaciółmi księcia i księżnej Walii.
Przeczytaj też:
Kate Middleton – jej decyzja na Wielkanoc: oto, co zrobi
Afera wokół zdjęcia Kate Middleton z dziećmi. Księżna przyznała się do przeróbek

źródło: pagesix.com, PolishObserver.com

Tagi: