Przejdź do treści

Ujawniono prawdę, dlaczego nie doszło do spotkania króla Karola z Harrym w Londynie

22/05/2024 18:47 - AKTUALIZACJA 22/05/2024 18:49
Ujawniono dlaczego Harry nie spotkał się z królem Karolem

Ujawniono dlaczego Harry nie spotkał się z królem Karolem. Podczas ostatniej wizyty księcia Harry’ego w Londynie w maju, nie doszło do spotkania z chorym na raka królem Karolem. Teraz ujawniono wreszcie prawdziwą przyczynę.

Ujawniono dlaczego Harry nie spotkał się z królem Karolem

Podczas swojej ostatniej wizyty w Londynie na początku maja br., 39-letni książę Harry nie spotkał się ze swoim ojcem. Rzecznik Harry’ego stwierdził, że „niestety nie jest to możliwe ze względu na napięty harmonogram Jego Królewskiej Mości”. Brytyjskie media donoszą teraz, że to jedna wielka bzdura! Harry miał zawiść swojego ojca!

Dziennik „The Telegraph” ujawnił, że mieszkający w USA książę podobno odrzucił zaproszenie monarchy. Karol miał zaproponować synowi zatrzymanie się w jednej z rezydencji królewskich, ale Harry wolał nocować w hotelu.

Książę Harry miał obawy dotyczące bezpieczeństwa

Mówi się, że książę Harry miał „wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa”. Propozycja króla Karola nie obejmowała ochrony finansowanej przez brytyjskich podatników. Ojciec dwójki dzieci musiałby radzić sobie w „bez ochrony policji”. Według „The Telegraph” było to nie do przyjęcia dla księcia, który przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa. Zamiast tego, Harry wybrał hotel, gdzie mógł „wchodzić i wychodzić niezauważony”. Do dziś nie wiadomo, gdzie zatrzymał się Harry podczas majowej wizyty w Londynie. Czytaj dalej pod zdjęciem

Ujawniono dlaczego Harry nie spotkał się z królem Karolem

Czy do spotkania ojca z synem nie doszło z powodu bezpieczeństwa? Jedno jest pewne, relacje między nimi są napięte od czasu odejścia Harry’ego z rodziny królewskiej w 2020 roku i po publikacji jego biografii „Spare” w 2023 roku.

Przeczytaj więcej informacji na temat Rodziny Królewskiej