Przejdź do treści

Kate Middleton: nowe obawy o jej zdrowie w dniu urodzin najmłodszego syna Louisa

23/04/2024 20:52 - AKTUALIZACJA 26/04/2024 17:57
Kate Middleton i choroba. Nowe obawy o jej stan zdrowia

Nowe obawy o stan zdrowia Kate Middleton pojawiają się miesiąc po oficjalnym ogłoszeniu jej choroby. Nowy szczegół, na który zwrócili uwagę fani rodziny królewskiej zdaje się potwierdzać, że księżniczka przechodzi trudny okres w swoim życiu.

Kate Middleton i choroba. Nowe obawy o jej stan zdrowia

Po ogłoszeniu informacji o nowotworze, wiadomości o stanie zdrowia Kate Middleton, które publikuje Pałac Buckingham, są cząstkowe. Wiele osób stara się, jak tylko może, znaleźć informacje, zaczynając od wskazówek, nawet z pozoru mało istotnych, dotyczących rodziny królewskiej. Dziś jednak dla tych, którzy dobrze znają zwyczaje i tradycje angielskiej rodziny królewskiej, ujrzał światło dzienne dość niepokojący fakt. Czytaj dalej pod zdjęciem

Kate Middleton i choroba. Nowe obawy o jej stan zdrowia

Kate Middleton nie pokazuje się publicznie

Już w Wielkanoc Kate Middleton i książę William zrezygnowali z udziału w uroczystościach, woląc pozostać z rodziną w wiejskiej rezydencji. Jednak teraz, w dniu urodzin księcia Louisa, wyszły na jaw kolejne fakty, które pozwalają przypuszczać, że stan zdrowia księżnej Cambridge nie jest najlepszy. Co się dzieje?
Przeczytaj także: Po decyzji króla Karola III, zraniony książę Harry „zalał się łzami”

Ci, którzy znają tradycje rodziny królewskiej, dobrze wiedzą, że członkowie rodziny królewskiej zazwyczaj dzielą się uroczystym zdjęciem swoich dzieci z okazji ich urodzin. Dziś, 23 kwietnia 2024 r., książę Louis kończy 6 lat i wszyscy oczekiwali publikacji zdjęcia malucha na oficjalnych kanałach społecznościowych rodziny królewskiej. W zeszłym roku z okazji piątych urodzin Louisa opublikowano zdjęcie dziecka, na którym Kate Middleton pcha go na taczce w ich rezydencji w Windsorze. Najbardziej niepokojąca hipoteza jest taka, że ​​choroba uniemożliwiła Kate świętowanie urodzin syna. Kilka godzin temu pojawiło się jednak zdjęcie 6-latka wykonane przez samą Kate.

Na zdjęciu widać uśmiechniętego Louisa. Fani rodziny królewskiej zwrócili uwagę na brak dwóch dolnych zębów. Jeden z fanów napisał na platformie X: „Wszystkiego najlepszego, książę Louis, cudownego dnia. Dziękuję bardzo za udostępnienie tego uroczego zdjęcia. Widzę, że wróżka zębuszka Was odwiedziła – czas leci tak szybko”.
Przeczytaj: Rozwód w rodzinie królewskiej po 13 latach małżeństwa. Opublikowano oficjalne oświadczenie

Ostatnie zdjęcie małego Louisa zrobione przez mamę Kate jest prawdziwe

Rzecznik pałacu powiedział, że zdjęcie Louisa zostało zrobione w Windsorze „w ostatnich dniach”. Kate i William są wdzięczni za przesłane życzenia ich synowi – podaje Mirror.