Przejdź do treści

Ujawniono tajemnicę Williama. Robi to co tydzień

09/05/2024 07:00 - AKTUALIZACJA 10/05/2024 18:05
Dziwaczny rytuał księcia Williama

Książęce życie jest pełne tajemnic i niespodzianek, a ostatnie odkrycie dotyczące pilnie strzeżonej tajemnicy Księcia Walii, Williama, tylko to potwierdza. Odkryto, że następca brytyjskiego tronu ma swoje własne, niezwykłe sposoby na stawienie czoła poniedziałkom – dniom, które bywają nie tylko dla niego ogromnym wyzwaniem.

Ujawniono tajemnicę Williama

Książę Walii ujawnił swoją unikalną metodę, jak w poniedziałkowy poranek wczuć się w dobry nastrój i być gotowym na nadchodzący tydzień – a polega ona na wsłuchiwaniu się w dźwięki AC/DC. William wyznał, że jego ulubionym sposobem na poprawę humoru w poniedziałkowy poranek jest posłuchanie porywającego utworu „Thunderstruck” zespołu AC/DC. Jest to jego cotygodniowy rytuał.
Przeczytaj: Książę William przekazał ważne informacje na temat Kate Middleton

Przyszły król stwierdził, że singiel wydany przez australijski zespół rockowy w 1990 roku jest dla niego „najlepszym środkiem wzmacniającym” na początek nowego tygodnia w pracy. „Nie ma nic lepszego niż poniedziałkowy poranek, kiedy po weekendzie masz załzawione oczy i próbujesz wrócić do codziennych zajęć, słuchając AC/DC – Thunderstruck – powiedział w podcaście Apple Fitness+ Time to Walk.
Przeczytaj: Wzruszający hołd księcia Williama dla jego żony Kate. Nagranie podbija internet

„To całkowicie Cię budzi, wprawia Twój tydzień w najlepszy możliwy nastrój i czujesz, że możesz stawić czoła wszystkim i każdemu” – powiedział książę William. „Wyobrażam sobie, że idziesz dość szybko, słuchając tej piosenki, może z podskakujesz i machasz głową. To trudna piosenka, do której nie należy tańczyć ani kiwać się do jej rytmu”. Czytaj dalej pod zdjęciem

Ujawniono tajemnicę Williama

Poniedziałkowy rytuał księcia

Ale australijscy rockmani nie są jedynymi muzykami, którzy potrafią rozruszać księcia w poniedziałkowy poranek. 41-latek ujawnił również, że często słucha coveru „The Best” Bonnie Tyler z 1989 roku w wykonaniu Tiny Turner. We wzruszającym momencie powiedział, że piosenka przypomina mu „prawdziwy rodzinny moment”, gdy jechał do szkoły z mamą Dianą i bratem księciem Harrym.

Dzieci księcia odziedziczyły miłość do muzyki po ojcu

Troje jego dzieci, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis podobno odziedziczyły po nim miłość do muzyki. Książę William ujawnił już wcześniej, że poranki w jego rodzinnym domu to czas, w którym dzieci walczą o puszczenie ulubionych piosenek. Powiedział: „Jedną z piosenek, które obecnie uwielbiają dzieci, jest Shakira, „Waka Waka„.

„Szczególnie Charlotte biega po kuchni w swoich sukienkach, baletowych rzeczach i tak dalej. Kompletnie szaleje, kiedy Louis podąża za nią, próbując zrobić to samo” – powiedział książę William w rozmowie. To naprawdę szczęśliwy moment, w którym dzieci po prostu lubią tańczyć, bawić się i śpiewać” – podsumował. Źródło: mirror.co.uk, polishobserver.com