Przejdź do treści

PILNE! Książę William przekazał ważne informacje na temat Kate Middleton

10/05/2024 17:59 - AKTUALIZACJA 17/05/2024 11:07
Książe William przekazał ważne informacje o Kate Middleton

Książe William przekazał ważne informacje na temat stanu zdrowia Kate Middleton podczas wizyty w szpitalu po przybyciu na wyspy Scilly. Był a to jego pierwsza od czasu odziedziczenia Księstwa Kornwalii po swoim ojcu królu Karolu III.

Książe William przekazał ważne informacje o Kate Middleton

Książę William przekazał aktualne informacje na temat stanu zdrowia księżnej Kate podczas wizyty w szpitalu na wyspach Schilly. Była to jego pierwsza wizyta odkąd odziedziczył Księstwo Kornwalii po swoim ojcu Karolu.
Przeczytaj koniecznie: Królowa Camilla spotkała się z rzekomą kochanką księcia Williama

Po przybyciu na miejsce księcia powitała Tracy Smith, która odpowiada za administrację szpitala św. Marii. „Zapytałam, jak się czuje księżna Kate i jak się mają dzieci, i że mam nadzieję, że spędzą tu trochę czasu latem” powiedziała Smith cytowana przez Mirror. Książe William stwierdził, że jego żona „czuje się dobrze” i że bardzo by chciał tu przyjechać z dziećmi. Czytaj dalej pod zdjęciem
>> Przeczytaj więcej informacji na temat Rodziny Królewskiej

Książe William przekazał ważne informacje o Kate Middleton

Wraz z objęciem tronu przez Karola III jego syn William został księciem Walii. Równocześnie stał się dumnym posiadaczem imperium nieruchomości wartego nieco ponad 1 mld funtów (1,2 mld dol.). Księstwo Kornwalii w zeszłym roku wygenerowało zyski wysokości 23 mln funtów (26,5 mln dol.). Aktywa księstwa to ponad 600 obiektów mieszkalnych na 52 tys. ha. Budynki są wynajmowane przez 3 tys. najemców.
Przeczytaj także:
>>> Książę William i Kate Middleton „przechodzą przez piekło”
>>> Ujawniono tajemnicę Williama. Robi to co tydzień