Przejdź do treści

Królowa Camilla spotkała się z rzekomą kochanką księcia Williama

17/05/2024 11:00 - AKTUALIZACJA 17/05/2024 11:12
Królowa Camilla spotkała się z rzekomą kochanką księcia Williama

Ostatnie pół roku dla Kate Middleton jest naprawdę trudne. Księżna w styczniu przeszła operację jamy brzusznej, po której okazało się, że ma raka, o czym powiadomiła osobiście we wzruszającym nagraniu 22 marca 2024. Kilka dni temu brytyjskie media poinformowały, na jaki rodzaj nowotworu cierpi Kate. W międzyczasie musi się mierzyć z krążącymi plotkami o zdradzie Williama.

Rzekoma kochanka księcia WilliamaRose Hanbury już kilka miesięcy temu wypowiedziała się na temat krążących plotek na temat jej romansu z Williamem. Jednak teraz stają się one coraz bardziej natarczywe i wcale nie pomagają księżnej w tym szczególnym dla niej momencie. W Pałacu Buckingham rzekomy romans następcy tronu jest podobno tajemnicą poliszynela. Odkąd Kate Middleton ogłosiła, że ma raka i że przechodzi chemioterapię zapobiegawczą, nie może zaznać spokoju. Uwaga świata skupiła się całkowicie na następcach tronu Wielkiej Brytanii. Czytaj dalej pod zdjęciem
>> Przeczytaj więcej informacji na temat Rodziny Królewskiej 

Królowa Camilla spotkała się z rzekomą kochanką księcia Williama

Książę William spędzał w ostatnich miesiącach dużo czasu z chorą żoną, a czasami nawet rezygnował ze swoich obowiązków, aby być z nią i ich trójką dzieci. Według amerykańskich mediów stan zdrowia Kate jest poważniejszy, niż twierdzi Pałac Buckingham, choć niedawno na publicznym spotkaniu William oświadczył, że stan jego żony poprawia się.

Królowa Camilla spotkała się z rzekomą kochanką Williama

12 maja królową Camillę widziano w towarzystwie właśnie Rose Hanbury podczas zawodów jeździeckich Badminton Horse Trials – podaje Daily Mail. Rose miała na sobie niebieską marynarkę, a Camilla niebieską sukienkę.

Spotkanie markizy Cholmondeley z Camillą nie pozostało niezauważone, tym bardziej, że jeżeli plotki o romansie Williama z Rose są prawdziwe, byłby to kolejny cios dla Kate. Według niektórych osób, zażyłość Rose z rodziną królewską wynika z braku szacunku wobec żony Williama, choć prawnicy markizy zaprzeczają powiązaniom z następcą tronu, nazywając plotkę „ całkowicie bezpodstawną”. Czytaj dalej pod zdjęciem

Królowa Camilla spotkała się z rzekomą kochanką Williama

Oficjalnie markiza i William przyjaźnią się od dzieciństwa, choć plotki głoszą, że są w związku od 2019 roku, kiedy księżniczka była w ciąży z trzecim dzieckiem, Louisem. 

Rodzicami Hanbury są informatyk i projektantka mody. Babcia rzekomej kochanki księcia Rose – Lady Elizabeth Longman była druhną na ślubie Elżbiety II i Filipa w listopadzie 1947 r. Bliska znajomość przetrwała aż do jej śmierci w 2016 r. Od 2009 roku jest żoną Davida Cholmondeleya i jest mamą trójki dzieci. Rodzina mieszka w posiadłości Norfolk, niedaleko Anmer Hall, jednej z ulubionych rezydencji Williama i Kate.