Przejdź do treści

WhatsApp wycofuje niekorzystną zmianę. Użytkownicy są zachwyceni

19/04/2024 17:00 - AKTUALIZACJA 14/05/2024 11:14

WhatsApp wycofuje niekorzystną zmianę. WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do czatowania na świecie z ponad miliardem użytkowników, ale niektórzy z nich byli bardzo zdenerwowani niewielką zmianą wyglądu aplikacji w tym tygodniu. Chociaż zmiana została zauważona zaledwie kilka dni temu, WhatsApp już potwierdził, że ją wycofuje.

WhatsApp wycofuje niekorzystną zmianę

Niektórzy użytkownicy WhatsApp zaczęli zauważać drobną zmianę w aplikacji, w wyniku której status pod nazwami kontaktów w poszczególnych czatach zmienił się z „online” lub „pisze…” na wielkie litery „Online” lub „Pisze…”. Pisaliśmy o tym w artykule: WhatsApp wywołał oburzenie wśród użytkowników. Potajemnie wprowadził niekorzystną zmianę

Wygląda na to, że ludziom naprawdę nie podoba się taka drobna zmiana, ponieważ wiele osób skorzystało z mediów społecznościowych, aby zadeklarować, że jest to „obrzydliwe” i „to mnie stresuje”.

Od tego czasu WhatsApp potwierdził The Independent, że planuje cofnąć zmianę w szybkim zwrocie, który nastąpił po publicznym oburzeniu. Firma należąca do Meta poinformowała publikację, że był to ograniczony test pokazany tylko wybranym użytkownikom WhatsApp i nie potwierdziła dokładnego powodu, dla którego zmienia go z powrotem na małe litery „online” i „pisze…”.
Sprawdź: WhatsApp przestaje działać na tych smartfonach

To kolejny przypadek, w którym internet reaguje na zmiany w aplikacjach i usługach online z przytłaczającą negatywnością. Kiedy wszyscy korzystaliśmy z Facebooka na naszych komputerach przed smartfonami, każda aktualizacja interfejsu Facebooka lub „ściany” spotykała się z rzeszami zdenerwowanych ludzi, którzy publikowali o tym na, jak się domyślacie, Facebooku.
Przeczytaj koniecznie: Paskudne oszustwo na WhatsApp: Nikomu nie podawaj tych numerów

Wiele osób nadal wyłącza automatyczne aktualizacje oprogramowania na swoich iPhone’ach na wypadek, gdyby Apple zdecydowało się na zmianę wyglądu i sposobu działania systemu iOS – chociaż firma technologiczna nie wprowadziła ogromnych zmian estetycznych w iPhonie od kilku lat.
Źródło: Express, PolishObserver.com