Przejdź do treści

Niecodzienne zdarzenie na pokładzie polskiego samolotu. “W pewnym momencie wszyscy płakali ze wzruszenia” [WIDEO]

23/04/2024 14:28 - AKTUALIZACJA 13/05/2024 14:01

Niecodzienne zdarzenie na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie niedzielnego rejsu LOT-u, podobnie jak cała załoga, z pewnością długo będą pamiętać zdarzenie, do którego doszło na pokładzie. Wzruszające chwile uwiecznione na nagraniu, które podbija internet. 

Niecodzienne zdarzenie na pokładzie polskiego samolotu, polały się łzy wzruszenia

Wyobraźcie sobie scenę, gdzie kapitan samolotu nagle opuszcza kokpit, podchodzi do mikrofonu i zaczyna przemawiać do pasażerów. Chociaż początkowo mogło się wydawać, że czeka ich rutynowe ogłoszenie, rzeczywistość szybko okazała się być zupełnie inna. 

Nikt (oprócz wtajemniczonych przyjaciół) w nie był przygotowany na to, co miało nastąpić. Słowa kapitana przekształciły się w osobistą deklarację, która sprawiła, że niemal wszyscy na pokładzie nie byli w stanie powstrzymać łez – łez wzruszenia. 
Sprawdź: Oto najgorsze miejsce w samolocie. Nigdy go nie rezerwuj
Czytaj dalej poniżej

Kapitan Konrad, bo o nim mowa, zdecydował się na bardzo osobiste i odważne wyznanie – poprosił swoją partnerkę, stewardesę Paulę, o rękę. Wybrany przez niego dzień i rejs nie byłe przypadkowe. Para poznała się półtora roku wcześniej właśnie w czasie rejsu z Warszawy do Krakowa

Zaręczyny na pokładzie stały się nie tylko przełomowym momentem dla pary, ale także wyjątkowym wspomnieniem dla wszystkich świadków tego zdarzenia. Nagranie z romantycznych zaręczyn udostępniono w internecie. Obejrzyj wideo:

Przeczytaj także: Pijany ksiądz całkowicie zepsuł ślub młodej parze. Goście mówią o „niezapomnianej” ceremonii

Tagi: