Przejdź do treści

Oto najgorsze miejsce w samolocie. Nigdy go nie rezerwuj

13/05/2024 13:48 - AKTUALIZACJA 13/05/2024 21:26
Najgorsze miejsce w samolocie

Najgorsze miejsce w samolocie: Podczas podróży samolotem wszyscy chcemy wybrać najlepsze miejsce, które zapewni nam komfort i bezpieczeństwo podczas lotu. Ale czy istnieje takie, którego powinniśmy unikać za wszelką cenę? Doświadczeni pasażerowie ostrzegają przed rezerwacją konkretnego numeru. Oto, dlaczego powinno się go unikać.

Najgorsze miejsce w samolocie

Samoloty skrywają wiele tajemnic, a jedną z nich jest kwestia miejsc, które można uznać za najmniej komfortowe w trakcie podróży. Według niektórych pasażerów, jednym z najgorszych miejsc w samolocie jest numer 11, szczególnie 11A, które znajduje się z dala od okna w centralnej części kabiny. Ale to nie jedyny powód, przez który to miejsce jest uznawane za najmniej atrakcyjne.
Czytaj także: Ten tajny przycisk zapewni Ci więcej miejsca w samolocie. Trik przydaje się szczególnie podczas podróży tanimi liniami

Rząd 11 często przyciąga uwagę tych, którzy dokonali wcześniejszego wyboru miejsc. Jednakże, pasażerowie coraz rzadziej decydują się na ten krok. Większość z nich preferuje losowo przydzielone miejsca, aby uniknąć dodatkowych opłat za tę usługę.

Dlatego nie powinieneś rezerwować miejsca w 11 rzędzie

Ponadto 11A jest to miejsce z dala od korytarza, co zmniejsza mobilność siedzącego na nim pasażera. I tak, oczywiście jest wiele innych podobnych miejsc, ale połączenie z dala od korytarza i braku okna, czyni go jednym z najgorszych miejsc w samolocie.

Ci, którzy wybierają numer 11A, prawdopodobnie będą ostatnimi, którzy pójdą do łazienki. Tak, ponieważ jest to miejsce położone najdalej zarówno od łazienki znajdującej się w przedniej części samolotu, jak i od tej umieszczonej w tylnej części.
Przeczytaj: Oto sposób, by zawsze kupować bilety lotnicze po najniższej cenie

Najlepsze miejsce w samolocie

Które miejsce jest najlepszym do siedzenia w samolocie? W kontrze do 11A stoi 4C – znajdujące się blisko przedniej łazienki, korytarza i wyjścia.

Źródło: viaggi.nanopress.it, polishobserver.com

Tagi: