Przejdź do treści

Oto sposób, by zawsze kupować bilety lotnicze po najniższej cenie

13/05/2024 21:21 - AKTUALIZACJA 13/05/2024 21:24
jak znaleźć tanie bilety na samolot

Jak znaleźć tanie bilety na samolot: Odkrycie sposobu na kupno tanich lotów poza sezonami promocyjnymi może być kluczem do zwiększenia częstotliwości twój podróży. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że istnieje ukryty filtr na stronie irlandzkiego przewoźnika, który ujawnia najtańsze połączenia. Pozwala to na zakup biletów za mniej niż 15 funtów do wielu krajów. Oto szybki przewodnik, jak wykorzystać tę sztuczkę i wyszukać najlepsze okazje na loty Ryanair.

Oto jak znaleźć tanie bilety na samolot

Ryanair przyzwyczaił nas do swoich promocji, podczas których można upolować bilety lotnicze po śmiesznie niskich cenach. Koszt niektórych z nich wynosi mniej niż 5 litrów benzyny. Czy to możliwe, aby bilety lotnicze kosztowały tak mało? Tak. Ryanairowi udaje się zrekompensować te śmieszne tanie ceny innymi biletami, które są znacznie droższe oraz szeregiem płatnych usług. Jeżeli nie masz sprecyzowanego celu podróży i chcesz wybrać się na super tanie wakacje możesz skorzystać ze sztuczki, dzięki której wyświetli ci się lista wszystkich najtańszych połączeń z wybranego przez ciebie miasta. 
Przeczytaj: Oto najgorsze miejsce w samolocie. Nigdy go nie rezerwuj

Jeśli mieszkasz w Niemczech w najbliższym czasie będziesz mieć kilka długich weekendów z powodu różnych świąt.

Bilety na samolot za 15 funtów

Zwykle, jeśli chce się zaoszczędzić na podróży, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poświęcić niemało czasu, aby dokładnie przyjrzeć się ofertom i stronom internetowym linii lotniczych, przeglądając dziesiątki połączeń. Na stronie internetowej Ryanair można znaleźć najtańsze loty w dość prosty sposób. Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki. Można w niej podać maksymalną kwotę („budget”), jaką chce się przeznaczyć na lot, aby uzyskać listę wszystkich biletów dostępnych poniżej tej ceny. Niezły trik, prawda?

Jeśli dobrze poszperasz, tak jak my to zrobiliśmy, znajdziesz loty nawet za 9,99 euro. Wszystko, co musisz zrobić, aby znaleźć loty ze zniżką, to wejść w odpowiednią zakładkę, wpisać lotnisko wylotu, ale zostawić puste okienko, w którym zwykle wpisuje się miejsce docelowe. W ten sposób otrzymasz listę wszystkich dostępnych lotów w cenie od najniższej do najwyższej.
Sprawdź: Jedno z głównych lotnisk w Wielkiej Brytanii ogłasza duże zmiany w kontrolach bezpieczeństwa. Ostrzega, że dla pasażerów „może to być mylące”

Przykładowo my korzystając z filtrów na stronie Ryanair znaleźliśmy dużo tanich lotów np. do Hiszpanii, Polski, Danii na Węgry czy do Francji.

jak znaleźć tanie bilety na samolot

Żaden Biletów nie kosztuje więcej niż 14,99 £. Oczywiście podane ceny dotyczą biletów w wersji podstawowej, z dozwolonym jednym małym bagażem podręcznym, który musi zmieścić się pod siedzeniem. Za ewentualny dodatkowy bagaż podręczny trzeba zapłacić oddzielnie.

Źródło: Ryanair, PolishObserver

Tagi: