Przejdź do treści

Rosja: Zaginiony 4-latek odnaleziony martwy w pralce

03/05/2024 09:48 - AKTUALIZACJA 08/05/2024 14:54
Zaginiony chłopiec odnaleziony martwy w pralce

Zaginiony chłopiec odnaleziony martwy w pralce. Dwa dni wcześniej rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Ciało małego Artema D. całe w siniakach znaleziono w garażu w jego rodzinnym domu. Wszczęto dochodzenie. Nie wyklucza się, że popełniono morderstwo

Zaginiony chłopiec odnaleziony martwy w pralce

Zakończyły się masowe poszukiwania 4-latka, który zaginął kilka dni temu Ułan-Ude na Syberii. Jego posiniaczone ciało odnaleziono w pralce w garażu w jego rodzinnym domu. Policja wszczęła dochodzenie.

„Ciało chłopca znaleziono w garażu przylegającym do domu, wewnątrz pralki. Członkowie grupy dochodzeniowo-śledczej sprawdzają miejsce zdarzenia” informuje policja.
Przeczytaj: Londyn, atak mieczem w metrze. Nie żyje 13-latek, dwóch funkcjonariuszy policji jest w stanie ciężkim

Nie wyklucza się, że doszło do morderstwa. Lokalne media powołując się na informacje policyjne donoszą, że dziecko mogło zostać zabite, ponieważ „przeszkadzało rodzicom”, a jego 20-letniej matce grożono śmiercią – informuje Daily Mail.
Przeczytaj: Zażyła tabletkę popularnego leku przeciwbólowego i zaczęła się „palić od środka”

Z policyjnych informacji wynika, że ​​chłopiec zaginął, kiedy został „pozostawiony bez opieki dorosłych”, a dziadek widział go ostatni raz w porze obiadu. Przyczynę śmierci 4-latka wyjaśni sekcja zwłok.