Przejdź do treści

Ryanair uruchamia nową trasę do Łodzi 

11/05/2024 11:04 - AKTUALIZACJA 11/05/2024 11:08
Ryanair do Łodzi

Ryanair uruchamia połączenie z Birmingham do Łodzi. Irlandzki przewoźnik podał już datę inauguracji nowej trasy oraz częstotliwość lotów.

Ryanair uruchamia połączenie z Birmingham do Łodzi

Loty Ryanair między Birmingham a Łodzią będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. Łódź, będąca ważnym centrum przemysłowym, kulturalnym i akademickim, przyciąga zarówno turystów, jak i biznesmenów, stając się atrakcyjnym miejscem na mapie europejskich podróży.
Przeczytaj także: Tragedia na pokładzie samolotu Ryanair: Nie żyje 30-latek, który źle się poczuł w trakcie lotu, jego żona trafiła do szpitala

Według informacji portalu Pasażer.com nowe połączenie zostanie zainaugurowane 28 października 2024 roku. 
Inauguracja nowej trasy oznacza jednak koniec połączeń do East Midlands, które były realizowane przez Ryanair w piątki i niedziele. Ostatni lot w tej trasie odbędzie się 25 października. W ramach dostosowania oferty, Ryanair zwiększy również częstotliwość lotów do Londynu-Stansted, z pięciu do siedmiu w ciągu tygodnia, co świadczy o zwiększonej obecności linii w Wielkiej Brytanii.
Przeczytaj także: Przepisy Ryanair dotyczące bagażu rejestrowanego. Jeden błąd może SKUTKOWAĆ odmową wpuszczenia na pokład samolotu

Nowa trasa nie tylko otwiera Łódź na międzynarodowym rynku lotniczym, ale również oferuje pasażerom możliwość odkrywania bogatej historii i kultury regionu. Dzięki temu Ryanair nie tylko umacnia swoją pozycję jako lidera wśród niskobudżetowych linii lotniczych, ale także wspiera wzrost gospodarczy i turystyczny w Polsce.