Przejdź do treści

Ostatnie życzenie księżnej Diany „nie spełnia się”. Ujawniono, czego dotyczyło

08/04/2024 09:05 - AKTUALIZACJA 08/04/2024 10:35

Ostatnie życzenie księżnej Diany. Książę Harry i jego starszy brat, książę William, byli w ostatnich latach skłóceni, ale kiedyś byli „naprawdę blisko”, zwłaszcza po śmierci matki. Nieżyjąca już księżna Diana byłaby rozczarowana, widząc, że jej synowie, książę William i książę Harry, nie są już „tak blisko, jak to możliwe” – jak zawsze miała nadzieję.

Ostatnie życzenie księżnej Diany nie spełnia się

W ostatnich latach obaj bracia oddalili się od siebie, w dużej mierze od czasu, gdy książę Harry wycofał się z rodziny królewskiej w 2020 roku wraz z żoną Meghan Markle. Ich relację pogorszyły również wypowiedzi księcia Harry’ego od czasu jego odejścia, w tym podczas jego serialu Netflix, wywiadu z Oprah Winfrey i jego autobiografii Spare z 2023 roku.

Bracia zostali opisani przez królewskiego komentatora, który przypomniał sobie, jak byli „naprawdę blisko” i że ich matka zawsze chciała, aby tak pozostało. Bracia byli kiedyś nierozłączni, zwłaszcza po śmierci matki, gdy mieli zaledwie 15 i 12 lat.

Królewski ekspert Charles Rae wyjaśnił w programie The Sun’s Royal Exclusive: „Oni [książę William i książę Harry] byli naprawdę blisko. I to właśnie sprawia, że jest to tak smutne, że są teraz tak daleko od siebie „. Dodał: „Tego zawsze chciała Diana, aby chłopcy byli jak najbliżej siebie, mieli siebie nawzajem i byli przeciwko reszcie świata, ale oczywiście teraz tak się nie dzieje”.

Spekulacje pojawiają się, gdy książę Harry ma wrócić do Wielkiej Brytanii w przyszłym miesiącu, aby świętować 10-lecie Invictus Games i uważa się, że mógłby ponownie spotkać się z bratem. Uważa się jednak, że książę Sussex może czuć się „zmuszony” do spotkania, zamiast próbować znaleźć wymówki, aby uniknąć niezręcznego spotkania. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule: Książę Harry wraca do Londynu i spotka się z Williamem. „Nie ma innego wyjścia”
Przeczytaj też: Cztery potrawy, których członkowie rodziny królewskiej nigdy nie zjedzą – w tym dwie, które Cię zaskoczą
Źródło: Mirror.uk, PolishObserver.com

Tagi: