Przejdź do treści

Mąż kazał jej „pozbyć się dziecka”. To co zrobiła matka jest przerażające. Nie żyje 6-latek

08/05/2024 07:00 - AKTUALIZACJA 08/05/2024 18:13
Matka wrzuciła synka do rzeki pełnej krokodyli

Wiadomości – Matka wrzuciła swojego niepełnosprawnego synka do rzeki pełnej krokodyli, gdzie według doniesień został rozszarpany na śmierć przez gady. 26-letnia Savitri Kumar z Uttara Kannada, dystryktu w zachodnioindyjskim stanie Karnataka, pokłóciła się z ojcem chłopca, 27-letnim Ravim Kumarem, który wielokrotnie nakazywał jej „wyrzucić dziecko” – podaje Times of India. Policja twierdzi, że jej mąż rzekomo kwestionował jej decyzję o urodzeniu niepełnosprawnego dziecka.

Matka wrzuciła synka do rzeki pełnej krokodyli

Kiedy w sobotni wieczór rodzice ponownie pokłócili się o syna, Savitri była „zrozpaczona” i według doniesień wrzuciła syna do kanału ściekowego wpadającego do rzeki Kali, która jest pełna krokodyli.

Świadkami tego zdarzenia byli sąsiedzi i to oni wezwali policję, która wysłała nurków, aby szukali chłopca w wodzie. Niestety bezskutecznie, ponieważ ciemność utrudniała im działania. Ekipa poszukiwawcza wróciła na miejsce w niedzielę rano i znaleźli ciało dziecka, na którym widoczne były ślady ugryzień.
Przeczytaj: Kolejna tragedia w rodzinie królewskiej. Księżniczka Beatrice przerywa milczenie

Chłopiec odniósł poważne obrażenia i nie miał ręki, co według funkcjonariusza policji wskazywało, że 6-latek został poturbowany na śmierć przez przynajmniej jednego krokodyla. Zarządzono sekcję zwłok, która ma ustalić przyczynę śmierci dziecka.

Rodzice zostali aresztowani

Funkcjonariusze wszczęli śledztwo w sprawie zdarzenia. Jeden z policjantów powiedział lokalnym mediom, że jest to „morderstwo” i zarówno mąż, jak i żona zostali aresztowani. Para ma także drugiego syna w wieku dwóch lat i podobno często kłócili się z powodu wady wymowy starszego syna. 

Źródło: timesofindia.com, polishobserver.com