Przejdź do treści

Kolejna tragedia w rodzinie królewskiej. Księżniczka Beatrice przerywa milczenie

07/05/2024 11:43 - AKTUALIZACJA 08/05/2024 18:15
Kolejny członek rodziny królewskiej ma raka

Kolejny członek rodziny królewskiej ma raka. To naprawdę trudny okres dla brytyjskiej korony. Choroba króla Karola i Kate wstrząsnęła światem. Teraz księżniczka Beatrice poinformowała, że choroba dotknęła także kolejnego członka rodziny królewskiej – byłą żonę księcia Andrzeja – Sarah Ferguson.

Kolejny członek rodziny królewskiej ma raka

Księżniczka Beatrice pojawiła się 6 maja w programie „This Morning” na żywo z Nowego Jorku, aby opowiedzieć o chorobie jej matki, Sarah Ferguson. Okazuje się, że Fergie zmaga się z dwoma rodzajami raka. Beatrice powiedziała, że ​​jej mama „czuje się naprawdę dobrze” i „wszystko w porządku” – informują brytyjskie media.
Przeczytaj: Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy. Najnowsze wiadomości na temat stanu zdrowia księżnej Walii

U Sarah Feguson zdiagnozowano czerniaka

Księżna Yorkulatem ubiegłego roku ujawniła, że ​​przeszła mastektomię po tym, jak podczas rutynowej kontroli wykryto raka piersi. Podczas kolejnego badania przeprowadzonego zimą, zdiagnozowano u niej czerniaka. Czytaj dalej pod zdjęciem

Kolejny członek rodziny królewskiej ma raka

Przemawiając na żywo ze szczytu Empire State Building Beatrice powiedziała, że Sarah „czuje się naprawdę dobrze, w zeszłym roku miała poważne problemy zdrowotne, ale teraz wszystko jest już w porządku”.
>> Przeczytaj więcej informacji na temat Rodziny Królewskiej

„Myślę, że po prostu przypominamy, że jeśli którykolwiek rodzic lub osoba ma problemy zdrowotne, po prostu poddaj się niezbędnym badaniom i to tak wcześnie, jak to możliwe” powiedziała i dodała. „W wieku 64 lat kwitnie. Przeszła tak wiele, ale myślę, że teraz naprawdę dochodzi do siebie” – powiedziała”.
Przeczytaj: Mąż kazał jej „pozbyć się dziecka”. To co zrobiła matka jest przerażające. Nie żyje 6-latek
źródło: Express, PolishObserver.com