Przejdź do treści

Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy. Najnowsze wiadomości na temat stanu zdrowia księżnej Walii

04/05/2024 11:45 - AKTUALIZACJA 12/05/2024 11:12
Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy

Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy. Jak podaje włoski tygodnik Gente, w styczniu księżna Walii przeszła operację jamy brzusznej, którą przeprowadził zespół włoskich lekarzy z rzymskiej polikliniki Gemelli. To właśnie tam leczą się papieże. Operację Kate przeprowadzono jednak w prywatnej klinice w Londynie. Ani rzymska klinika, ani Pałac Buckingham nie potwierdziły, ani nie skomentowały tych informacji.

Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy

Po wielu tygodniach niepewności i plotek, w piątek 22 marca księżna Kate zdecydowała się opowiedzieć o tym co się z nią dzieje we wzruszającym video. U Kate Middleton zdiagnozowano nowotwór i w ramach leczenia przechodzi obecnie chemioterapię. Lekarze w trakcie zabiegu nie sądzili, że księżna Walii ma nowotwór, gdyż żadne wcześniejsze badania tego nie potwierdziły. Po przeprowadzonej operacji wykonano badania, które potwierdziły obecność nowotworu
>> Przeczytaj więcej informacji na temat Rodziny Królewskiej

Na niedawnym publicznym spotkaniu książę William ze wzruszeniem mówiąc o żonie zapewnił, że księżna Walii wraca do zdrowia, choć nie jest jeszcze jasne, kiedy powróci do swoich królewskich obowiązków. Czytaj dalej pod zdjęciem

Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy

W najnowszym numerze włoskiego tygodnika Gente, napisano, że w operacji, miał brać udział zespół włoskich lekarzy wysłanych do Londynu. Rzymski szpital nie potwierdził tej informacji, która wydaje się pochodzić ze źródeł bliskich angielskiej rodzinie królewskiej. Nawet Pałac Buckingham do tej pory tego nie skomentował, jak to zawsze czynił przy każdej informacji pojawiającej się w mediach dotyczącej członków angielskiej rodziny. Dlatego pozostaje to nadal tajemnicą. Milczą także brytyjskie media, wśród których zresztą w ostatnim czasie nie brakuje pytań i ostrzeżeń dotyczących sytuacji klinicznej panującego monarchy i przyszłej królowej.
Przeczytaj: Kolejna tragedia w rodzinie królewskiej. Księżniczka Beatrice przerywa milczenie

Jak się czuje Kate Middleton? 

Oczywiście Pałac Królewski zachowuje najwyższą poufność dotyczącą stanu zdrowia księżnej Walii. Jej mąż, książę William, często opowiada o niej podczas oficjalnych wydarzeń, w których bierze udział. Ten ostatni okres był intensywny dla ich rodziny, biorąc pod uwagę urodziny Louisa i Charlotte , a także 13. rocznicę ślubu pary. Przy każdej okazji na oficjalnych stronach społecznościowych pojawiają się nowe zdjęcia, jak np. nigdy niepublikowane dotąd ze ślubu Kate i Williama, czy zdjęcia dzieci wykonane przez samą Kate.
Przeczytaj też Książę William i Kate Middleton „przechodzą przez piekło”
źródło: ANSA, PolishObserver.com