Przejdź do treści

William wzruszony mówi o Kate: Co się dzieje

21/04/2024 14:59 - AKTUALIZACJA 04/05/2024 11:56
Książę William powrócił do obowiązków publicznych

Książę William powrócił do obowiązków publicznych. Następca tronu zrobił długą przerwę w swojej pracy po tym, jak u jego żony Kate Middleton wykryto nowotwór. Według ekspertki, Jennie Bond, oddanie Williama dla rodziny są jeszcze bardziej widoczne po powrocie księcia do obowiązków królewskich.

Książę William powrócił do obowiązków publicznych: wziął udział w dniu wolontariatu „Surplus”

W czwartek 18 kwietnia 41-letni książę Walii dołączył do akcji charytatywnej Surplus to Supper zajmującej się dystrybucją nadwyżek żywności w Surrey, gdzie pomagał w kuchni i przy załadunku przygotowanych posiłków do samochodów dostawczych. Następnie udał się do ośrodka młodzieżowego w zachodnim Londynie – oba ośrodki są dofinansowywane przez Pałac.
Przeczytaj: Rozwód w rodzinie królewskiej po 13 latach małżeństwa. Opublikowano oficjalne oświadczenie

Ostatni raz widzieliśmy Williama pełniącego oficjalne obowiązki królewskie 20 marca, kiedy odwiedził koszary Combermere niedaleko Windsoru, aby spotkać się z członkami Gwardii Walijskiej. Czytaj dalej pod zdjęciem

Książę William powrócił do obowiązków publicznych

Ostatnie trzy i pół tygodnia książę spędził z rodziną podczas przerwy wielkanocnej. Według byłej królewskiej korespondentki BBC Jennie Bond, William, Kate i ich dzieci – książę George , księżniczka Charlotte i książę Louis – na pewno będą miło wspominać wspólnie spędzony czas. Według Bond, William robi wszystko, aby zapewnić ochronę swojej rodzinie.
Przeczytaj: Kate Middleton operowana przez włoskich lekarzy. Najnowsze wiadomości na temat stanu zdrowia księżnej Walii

William wzruszony mówi o Kate

Książę Walii zdecydował się wrócić do pracy dzień po tym, jak jego dzieci, George, Charlotte i Louis, wróciły do ​​szkoły po świętach wielkanocnych. „To rozsądne… I jest to ostrożny początek… blisko domu i blisko rodziny, która jest dla niego szczególnie ważna” – powiedziała Bond w rozmowie z Ok UK. Następnie William, który w ciągu dnia poświęcił się wolontariatowi, wzruszył się, gdy zaczął mówić o swojej żonie.
Przeczytaj: Wzruszający hołd księcia Williama dla jego żony Kate. Nagranie podbija internet

Podczas wydarzenia William wyglądał na uśmiechniętego. Jednak w pewnym momencie Rachel Candappa, jedna z wolontariuszek, wręczyła my dwie karty z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, jedną dla Kate Middleton, a drugą dla Karola III. „Dziękuję, jesteście bardzo mili” – oświadczył wzruszony książę. Wtedy kobieta poprosiła go, aby zaopiekował się żoną Kate. „Jasne, zrobię to” – odpowiedział William.

Założona w 2017 r. organizacja Surplus pozyskuje i dystrybuuje średnio 10 ton żywności tygodniowo do banków żywności, szkół, domów opieki, organizacji religijnych i ośrodków młodzieżowych. 
Przeczytaj też: Cztery przedmioty, które Kate Middleton nosi zawsze w torebce

Tagi: