Przejdź do treści

Księżna Kate widziana z dziećmi w Windsorze

22/03/2024 12:48 - AKTUALIZACJA 22/03/2024 12:57
Księżna Kate widziana z dziećmi w Windsorze

Księżna Kate widziana z dziećmi w Windsorze: Od czasu, gdy w styczniu przeszła operację brzucha, księżna Walii zniknęła, ale teraz mieszkańcy Windsoru wyjawili, że Kate znów pojawiła się publicznie. Była z dziećmi:  księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Według jednego z mieszkańców Windsoru, księżną Kate często widuje się w okolicy.

Księżna Kate widziana z dziećmi w Windsorze

Według doniesieńmedialnych, Kate ponownie widziano w Windsorze – zaledwie kilka dni po tym, jak została przyłapana w lokalnym sklepie rolniczym. Mówi się, że księżna, która przebywała z dala od blasku fleszy podczas rekonwalescencji po styczniowej operacji brzucha, została widziana przez mieszkańców z trójką dzieci: księciem Georgem , księżniczką Charlotte i księciem Louisem – donosi Express.co.uk.

Według jednego z mieszkańców Windsoru, księżną Kate często widuje się w okolicy. W rozmowie z „Telegraph” mężczyzna powiedział: „Mieszkamy tutaj po drugiej stronie ulicy, wchodzą i wychodzą tylną bramą”. „Księżna często tu przychodzi, jest na wyciągnięcie ręki, a Adelaide Cottage jest kilkaset metrów dalej” dodał. „W niedzielę byli na korcie tenisowym, gra tam moja przyjaciółka, a Kate obserwowała dzieci, one są tam przez cały czas” kontynuował mężczyzna. Czytaj dalej pod zdjęciem

Księżna Kate widziana z dziećmi w Windsorze

Także jeden z użytkowników mediów społecznościowych również skontaktował się z platformą X i oświadczył, że widuje księcia i księżną Walii przez cały czas. Użytkownik napisał: „Widzimy W i K [Williama i Kate] przez cały czas, a także przez ostatnie kilka dni!”.

Kate przeszła operację w londyńskiej klinice 16 stycznia 2024. Była to planowana operacja. Następnego dnia w oświadczeniu Pałac Kensington potwierdził, że operacja zakończyła się sukcesem. Stwierdzono również, że Kate pozostanie w szpitalu maksymalnie przez dwa tygodnie.

Matka trójki dzieci została wypisana do domu 29 stycznia, a powrót do zdrowia kontynuowała w domu w Windsorze. W oświadczeniu opublikowanym 17 stycznia podano również, że oczekuje się, że Kate wróci do obowiązków dopiero „po Wielkanocy”.

Tagi: