Przejdź do treści

Kate Middleton opublikowała pierwsze wideo od czasu diagnozy raka

19/05/2024 11:23 - AKTUALIZACJA 19/05/2024 11:29
Kate Middleton opublikowała pierwsze wideo

Kate Middleton opublikowała pierwsze wideo od czasu poinformowania o nowotworze. Wygląda na to, że księżna Walii czyni postępy w powrocie do królewskich obowiązków. W piątek opublikowała zwiastun nowego projektu.

Kate Middleton opublikowała pierwsze wideo od czasu ogłoszenia choroby

W piątek Kate Middleton opublikowała krótki film, którego celem jest zwrócenie uwagi na wyzwania związane ze zdrowiem psychicznym, przed którymi stoją rolnicy w Wielkiej Brytanii

To pierwszy oficjalny projekt, w który zaangażowała się księżna, odkąd w marcu  ogłosiła, że ​​zdiagnozowano u niej nowotwór. Wiadomość ta pojawiła się po tygodniach ogólnoświatowych spekulacji, pełnych teorii spiskowych na temat miejsca jej pobytu i dobrego samopoczucia. 

Film wyemitowano przedwczoraj w związku z Tygodniem Zdrowia Psychicznego. 

Kate i William spędzili razem dzień na farmie

Rozmowa z okazji #MentalHealthAwarenessWeek pokazująca, jak ważna jest strategia zdrowia psychicznego Księstwa Kornwalii. Z udziałem dzierżawcy księstwa Sama Stablesa i farmera Willa Younga.

Spędzając razem dzień na farmie Sama w Hereford, rozmawiali o zdrowiu psychicznym społeczności rolniczej, znajdowaniu wsparcia i strategii zdrowia psychicznego Księstwa Kornwalii..

Film jest już dostępny i można go oglądać na YouTube. Niestety księżniczka nie pojawia się w dziesięciominutowym klipie.  Niemniej jednak projekt powstał pod kierunkiem niej samej i księcia Williama.
Przeczytaj: Choroba Kate Middleton, ujawniono rodzaj nowotworu, na jaki cierpi księżna

Wiadomo, że pomysł powstawał, zanim zaczęły się obecne problemy zdrowotne Middletona. Książę i księżna spotkali się z panem Stablesem na jego farmie we wrześniu ubiegłego roku i w dalszym ciągu współpracują dzierżawcą nad rozszerzeniem jego programów charytatywnych mających na celu wsparcie rolników w całym kraju borykających się z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym.

Źródło: mirror.co.uk, polishobserver.com