Przejdź do treści

2-letnia dziewczynka potrącona przez samochód. Była na spacerze z ojcem

15/05/2024 20:32 - AKTUALIZACJA 16/05/2024 14:03
2-latka potrącona przez samochód

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na terenie apartamentowca w Boulder (Kolorado, USA). Dziewczynka została potrącona przez pickupa. Zgodnie z informacją podaną przez policję, w chwili zdarzenia dwulatka spacerowała z ojcem. Mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, zmarła krótko po przybyciu do szpitala. Policja prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

2-latka potrącona przez samochód

Jak wynika z komunikatu prasowego Departamentu Policji w Boulder, policja została wezwana do apartamentowca pod adresem 700 przy 29th Street, gdzie pickup Chevrolet Colorado 2019 potrącił dziecko, w poniedziałek o godzinie 17:20. Ze wstępnego dochodzenia wynika, że dwuletnia dziewczynka spacerowała z ojcem, kiedy nagle została potrącona przez auto.
Przeczytaj: Potworna tragedia w Londynie: 6-latek wypadł z okna na 15 piętrze

Policja podała, że świadek zdarzenia zawiózł ranne dziecko i jej ojca do szpitala, gdzie niedługo później zmarła. Kierowca, 24-letni mężczyzna, pozostał na miejscu i współpracował podczas dochodzenia w sprawie wypadku.
Sprawdź: Popularna sieć restauracji zamyka prawie 50 lokali. Przygotowuje się do ogłoszenia upadłości

Wypadek autobusu na Florydzie

Tego samego dnia z rana miał miejsce makabryczny wypadek autobusu w hrabstwie Marion – poinformował patrol autostradowy na Florydzie. Pojazd zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pick-up ‘em, powodując śmierć ośmiu osób i dziesiątki rannych. Katastrofa miała miejsce na drodze stanowej nr 40 w hrabstwie Marion, która znajduje się na południe od Gainesville i na północny zachód od Orlando. Czytaj dalej -> wypadek autobusu. Co najmniej 8 ofiar śmiertelnych, dziesiątki rannych

Źródło: denvergazette.com, polishobserver.com

Tagi: