Przejdź do treści

Potworna tragedia w Londynie: 6-latek wypadł z okna na 15 piętrze

16/05/2024 13:59 - AKTUALIZACJA 16/05/2024 14:00
6-latek wypadł z okna na 15 piętrze

6-latek wypadł z okna na 15 piętrze. Chłopiec zmarł na miejscu. Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj, 16 maja 2024 tuż przed godziną 6.00 rano. Nikogo nie aresztowano. Prowadzone jest dochodzenie.

6-latek wypadł z okna na 15 piętrze

Policja otrzymała wezwanie na Jacobs House New City Road we wschodnim Londynie tuż przed godziną 6.00 rano. 6-letni chłopiec wypadł z okna na piętnastym piętrze. Matka dwójki dzieci mieszkająca w tym samym wieżowcu powiedziała w rozmowie z „Evening Standard” : „Jesteśmy w szoku. Znamy tę rodzinę. Rodzice są w szpitalu. W mieszkaniu przebywają pozostali członkowie rodziny”. Podejrzewa się, że chłopiec obudził się wcześnie rano, a potem spadł z okna.

Metropolitan Police oświadczyła: „Zostaliśmy wezwani w czwartek 16 maja o 5:58 po zgłoszeniu, że dziecko spadło z dużej wysokości na New City Road, E13″. W akcji ratunkowej uczestniczyli funkcjonariusze Londyńskiej Straży Pożarnej, Londyńskiego Pogotowia Ratunkowego i Londyńskiego Pogotowia Powietrznego.
Przeczytaj: 2-letnia dziewczynka potrącona przez samochód. Była na spacerze z ojcem

Pomimo wysiłków służb ratowniczych, chłopiec zmarł na miejscu. Jego rodzina obecnie otrzymuje wsparcie psychologiczne.

Rzecznik Rady Newham powiedział: „Jest nam niezmiernie przykro z powodu tego strasznego wypadku. Składamy nasze szczere kondolencje wszystkim poszkodowanym”.

Tagi: