Przejdź do treści

Złe wieści dla właścicieli telefonów Samsung. Nie użyją już tej aplikacji

Złe wieści dla właścicieli telefonów Samsung. Na forum Samsunga pojawiła się informacja, że producent Galaxy ogłosił wycofanie aplikacji Video Library od 1 stycznia 2024 roku. Z uwagi na brak planowanych aktualizacji, aplikacja nie będzie już kompatybilna z systemem Android 14 / One UI 6. To oznacza, że dla wielu użytkowników staje się ona przeszłością, nie będą mogli już korzystać z niej na swoich telefonach.
Przeczytaj także: Zapomnij o pilocie! Oto, jak z łatwością możesz obsługiwać telewizor za pomocą telefonu

Złe wieści dla właścicieli telefonów Samsung

Z aplikacji można akutalnie korzystać wyłącznie na smartfonach spełniających następujące kryteria:

  • Betriebssystem Android 6 bis 13
  • Samsung Galaxy S5 bis S23
  • Galaxy Note 4 bis Note 20
  • Alle Galaxy Z-, A- und M-Modelle

Samsung wskazuje głównie na to, że aplikacja jest obecnie stosunkowo rzadko wykorzystywana. Video Library praktycznie nie różni się od dostępnych na smartfonach Galaxy aplikacji galerii i odtwarzacza wideo. Taka sytuacja oznacza, że istnieje niewiele powodów do korzystania z tej konkretnej aplikacji, gdy równoważna alternatywa jest dostępna.

Jak sama nazwa wskazuje, Video Library to rodzaj aplikacji galerii przeznaczonej wyłącznie do filmów. Samsung kontynuuje zatem swoją strategię usuwania niepotrzebnych lub rzadko używanych aplikacji ze swojej oferty wraz z aktualizacjami One UI, co oczywiście ma również wpływ na wymaganą przestrzeń dyskową smartfona. Źródło: Chip.de, PolishObserver.com