Przejdź do treści

Polacy masowo wyjeżdżają na włoską wyspę. Teraz można spędzić tam wakacje za darmo

24/07/2023 21:00 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:04
Włoskie wakacje 2023

Włoskie wakacje 2023: Sycylia to jedna z najbardziej ulubionych włosach wysp wśród turystów. Okazuje się, że ta włoska wyspa oferuje możliwość spędzenia wakacji za darmo. Wszystko dzięki fascynacji tą wyspą po obejrzeniu drugiego sezonu serialu ,,Biały Lotos”. Sycylia jest postrzegana jako dość droga destynacja, ale teraz można tam spędzić wakacje za darmo!
Czytaj także: Rabarbar na surowo: toksyczny czy nieszkodliwy?

Włoskie wakacje 2023 – Polacy masowo wyjeżdżają na tę wyspę.

Choć za nocleg w luksusowym sycylijskim hotelu w Taorminie można zapłacić kilkanaście tysięcy złotych (podobnie jak bohaterowie nagradzanego Złotym Globem ,,Białego Lotosu”), nie trzeba obawiać się wysokich kosztów. Sycylia jest teraz dostępna również dla tych szukających ekonomicznych okazji. Dzięki specjalnemu programowi obowiązującemu do końca września, turyści mogą liczyć na darmowy nocleg na tej urokliwej wyspie.

Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy skontaktować się z jednym z biur podróży, które biorą udział w akcji, a następnie zarezerwować minimum trzydniowy pobyt w hotelu objętym programem. Dzięki temu otrzymasz jedną noc za darmo! Jeśli zdecydujesz się na rezerwację na co najmniej sześć dni, wtedy możesz liczyć na aż dwie darmowe noce! To fantastyczna okazja, by cieszyć się wakacjami na pięknej Sycylii, nie obciążając zbytnio swojego portfela.

Włoski program turystyczny ma jednak jeszcze więcej do zaoferowania. Oprócz darmowego noclegu, podróżni mogą skorzystać z darmowych wycieczek, zwiedzania z przewodnikiem oraz lekcji nurkowania. A to nie wszystko, Sycylia wspiera turystów również w kwestii transportu. Na wszystkich czeka aż 50% zniżki na bilety na promy, statki, wodoloty i samoloty, o ile wydadzą minimum 50 euro na bilety.

Źródło: podroze.wprost.pl, PolskiObserwator.de