Przejdź do treści

Ukryty przycisk w pralce. Niewiele osób wie o jego istnieniu

08/04/2024 17:05 - AKTUALIZACJA 12/04/2024 16:24
Błędy podczas prania

Ukryty przycisk w pralce. Utrzymanie pralki w czystości ma kluczowe znaczenie, ponieważ wilgoć może być pożywką dla pleśni, która może powodować nieprzyjemny zapach ubrań. Jedną z najważniejszych części, które należy regularnie czyścić, jest szuflada dozownika, w której umieszcza się detergent, ponieważ produkt może z czasem się w niej gromadzić. Na szczęście fani sprzątania odkryli sekretny przycisk, który sprawia, że czyszczenie szuflady jest dziecinnie proste i wprawił ludzi w osłupienie, ponieważ wielu z nich nie wiedziało o jego istnieniu.

Ukryty przycisk w pralce

Kobieta poinformowała innych użytkowników w sieci, że nigdy nie wiedziała, że na jej pralce znajduje się przycisk, który pozwala jej wyjąć szufladę, aby można ją było wyczyścić osobno, a odkrycie to zrewolucjonizowało jej rutynę sprzątania.
Przeczytaj także: Genialny sposób na wyczyszczenie poplamionej kanapy. Użytkowniczka TikToka pokazała sztuczkę z pokrywką od garnka

Na grupie Cleaning Tips and tricks in 2022 na Facebooku, Faith napisała, że nie miała pojęcia, że szufladę można wyjąć, ale kiedy już to odkryła, była w stanie doprowadzić ją do nieskazitelnego wyglądu, mocząc ją w ciepłej wodzie i płynie do mycia naczyń, a następnie szorując starą szczoteczką do zębów.
Przeczytaj: Ekspert zdradza najgorsze błędy podczas robienia prania. Mogą cię słono kosztować

Wielu innych użytkowników było podobnie zdumionych tym najwyraźniej mało znanym hackiem, nie mając pojęcia, że szufladę można wyjąć. „Mówią, że każdego dnia można się czegoś nauczyć. Cóż, dzisiaj nauczyłam się tego, dziękuję” – napisała inna użytkowniczka.

Oferując pomoc tym, którzy nie byli pewni, jak sprawić, by ich szufladki zostały z łatwością wyciągnięte, użytkownicy, którzy próbowali tego hacka wcześniej, radzili nacisnąć na środku szuflady, dokładnie tam, gdzie wlewa się płyn do zmiękczania tkanin, przed delikatnym pociągnięciem.
Źródło: Mirror.uk, PolishObserver.com