Przejdź do treści

Genialny sposób na wyczyszczenie poplamionej kanapy. Użytkowniczka TikToka pokazała sztuczkę z pokrywką od garnka

12/04/2024 16:15 - AKTUALIZACJA 12/04/2024 16:16

Genialny sposób na wyczyszczenie kanapy. Użytkowniczka TikToka podzieliła się swoją metodą, jak przy użyciu pokrywki od garnka i kapsułki detergentu skutecznie wyczyścić tapicerkę. W swoim filmie, który zdobył już ponad 3,6 miliona wyświetleń, pokazuje, jak za pomocą pokrywki do garnka, kapsułki z detergentem i odrobiny wody usunąć zabrudzenia z kanapy.

Genialny sposób na wyczyszczenie kanapy

Wideo zamieszczone przez użytkowniczkę znaną na TikToku jako nataliia.sahm zaczyna się od tego, jak kobieta wrzuca kapsułkę z detergentem do miski i dodaje trochę gorącej wody. Następnie wszystko miesza szczoteczką do zębów. Po zmieszaniu składników, macza w nich szmatkę, wykręca ją i owija wokół małej pokrywki od garnka. Czytaj dalej poniżej

@nataliia.sahm Three easy cleaning hacks, that I love using 💡#cleantok #clean #sofacleaning #whiteshoescleaning #draincleaning #cleaninghacks #stayathomemom #sahm #momcleaningroutine #firsttimemom #fyp @Nataliia | SAHM ♬ i like the way you kiss me – Artemas

Kolejnym krokiem jest oczyszczenie kanapy: Nataliia usuwa z niej wszystkie poduszki i przedmioty, a następnie zaczyna przecierać tapicerkę szmatką nawiniętą na pokrywkę. Porusza nią energicznie w górę i w dół po każdej części kanapy, w tym po bokach i podłokietnikach. Po zakończeniu pracy prezentuje efekt końcowy — kanapa wygląda jak nowa, bez żadnych plam.

W komentarzach pod filmem użytkownicy TikToka wyrażają zachwyt nad metodą Natalii. „Oooo, muszę tego spróbować”, piszą. Wiele osób dziękuje jej za podzielenie się tym genialnym trikiem.
Źródło: TikTok, PolishObserver.com

Również interesujące:
Ukryty przycisk w pralce. Niewiele osób wie o jego istnieniu
Genialny trik na przechowywanie bananów. Zachowują świeżość „nawet do 6 miesięcy”