Przejdź do treści

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa dotycząca Karola III. „Nadchodzi abdykacja króla”

03/04/2024 13:26 - AKTUALIZACJA 05/04/2024 10:41
Przepowiednia Nostradamusa o abdykacji Karola II w 2024

Przepowiednia Nostradamusa o abdykacji Karola II w 2024. Przepowiednie Nostradamusa powstały setki lat temu, jednak są wielokrotnie cytowane i interpretowane na nowo. Niejedna rzecz, którą przewidział tyle lat temu sprawdziła się. Astrolog przewidział także, że panowanie króla Karola może zakończyć się przedwcześnie w tym roku po jego i Kate Middleton szokującej wiadomości o nowotworze.

Nostradamus prawie nigdy nie podawał konkretnych dat. Przewidział różne wydarzenia które miały miejsce, jak 11 września 2001 i ogólnoświatowy kryzys. Od 1555 roku Nostradamus publikował swoje przepowiednie. Były to jednak krypty i pisane w niełatwym do zrozumienia stylu. Zapisał je w ponurych, czterowierszowych rymach, w mieszaninie starofrancuskich, łacińskich i samodzielnie wymyślonych terminów, których tajemniczość utrzymuje się do dziś.
Przeczytaj: Brytyjskie media ujawniły z jakim typem nowotworu zmaga się Król Karol III

Twierdzenia francuskiego astrologa znów znajdują się w centrum uwagi. Odkryto serię przepowiedni Nostradamusa dotyczących śmierci królowej w 2022 roku i ostatecznej abdykacji króla Karola III. Ponadto na tron ​​zasiądzie „człowiek, który nigdy nie spodziewał się, że zostanie królem”. Oznacza to, że nie będzie to William, jeśli przepowiednie Nostradamusa się sprawdzą.
Przeczytaj: Książe Harry wraca do Londynu. „Czy dojdzie do pojednania z Williamem?”

Przepowiednia Nostradamusa o abdykacji Karola II w 2024

Przepowiednia Nostradamusa o abdykacji Karola II w 2024

Po śmierci królowej Elżbiety II cała Wielka Brytania była wstrząśnięta i zasmucona wydarzeniami spowodowanymi śmiercią najdłużej urzędującego monarchy w historii korony brytyjskiej. Według „Metro” obecnie wzrasta niepewność na temat tego, co stanie się z królem, w związku z szokującą wiadomością o nowotworze. Nostradamus przedstawił mrożącą krew w żyłach przepowiednię dotyczącą króla Karola III.

Fragmenty przepowiedni opublikowany w 1555 roku ukazują jego spostrzeżenia na temat „abdykacji angielskiego Karola III” po śmierci królowej. Nostradamus twierdził, że Karol będzie zmuszony abdykować. „Król wysp wypędzony siłą … zastąpiony przez tego, który nie będzie miał znaku króla” napisał Nostradamus.
Przeczytaj koniecznie: Król Karol III jest ciężko chory. Trwają próby do nowej koronacji

W książce „Nostradamus: The Complete Prophecies For The Future” z 2005 roku Mario Reading przeanalizował ten fragment przepowiedni. Mówi ona, że królowa umrze w 2022 roku, a król Karol III abdykuje. „Ludzie zmuszą króla wysp do abdykacji. Zastąpi go człowiek, który nigdy nie spodziewał się zostać królem” – maił przewidzieć Nostradamus.

Mario Reading, czołowy znawca Nostradamusa, rozszyfrował kilka przepowiedni astrologa na ten abdykacji króla Karola III w swojej książce: Nostradamus: The Complete Prophecies For The Future.

W książce Reading na nowo interpretuje oryginalne przepowiednie Nostradamusa sprzed 447 lat i sugeruje, że tron ​​obejmie Harry, mimo że jest piąty w kolejce do tronu.

To wszystko dzieje się w czasie, gdy król Karol III kontynuuje leczenie raka. Pałac Buckingham do tej pory nie potwierdził, o jaki rodzaj raka chodzi, mówiąc tylko, że jest to rak prostaty.

Tymczasem Kate Middleton poddała się chemioterapii zapobiegawczej, po tym jak po operacji jamy brzusznej w styczniu 2024 stwierdzono u niej nowotwór. Wraz z Williamem są bardzo wdzięczni za słowa otuchy. Pałac Kensington oświadczył, że: „Są oni niezwykle poruszeni ciepłem i wsparciem ze strony publiczności i wdzięczni za zrozumienie ich prośby o prywatność w tym czasie”. źródło; Metro, PolishObserver.com

Tagi: