Przejdź do treści

Książe Harry wraca do Londynu. „Czy dojdzie do pojednania z Williamem?”

05/04/2024 10:33 - AKTUALIZACJA 05/04/2024 12:25
Książę Harry wraca do Londynu

Książę Harry wraca do Londynu: Na odpowiedź, czy dojdzie do pojednania Harry’ego i Williama będziemy musieli poczekać do 8 maja temat będzie nadal aktualny. Mówimy o powrocie księcia Harry’ego do Londynu, kiedy to powróci do stolicy Wielkiej Brytanii na Invictus Games, igrzyskom paraolimpijskim, którego Harry jest pomysłodawcą oraz patronem

Książę Harry wraca do Londynu

To trudny okres dla rodziny królewskiej. Król Karol, który w Niedzielę Wielkanocną pojawił się publicznie, walczy z nowotworem, podobnie jak jego synowa Kate, która w piątek 22 marca położyła kres wielomiesięcznym plotkom i spekulacjom, ogłosiła światu, że jest w trakcie chemioterapii zapobiegawczej, wykazując się ogromną odwagą.

Tymczasem amerykańska prasa zastanawia się teraz, czy powrót Harry’ego do ojczyzny doprowadzi do pojednania między nim a jego bratem Williamem. Jednak według brytyjskich ekspertów jest to mało prawdopodobne. Dla nich ważniejsze jest to, czy Meghan Markle tam będzie, czy pozostanie w Kalifornii ze swoimi dziećmi, aby uniknąć ponownego wzniecenia ognia niezgody? Czytaj dalej pod zdjęciem

Książę Harry wraca do Londynu

Nadzieja na pojednanie braci Windsor wydaje się bardziej utopią niż realną możliwością, przynajmniej według doniesień brytyjskich dziennikarzy. Nowotwór Kate Middleton, który postawił pod znakiem zapytania i tak już  kruchą równowagę monarchii brytyjskiej, nie pomoże Williamowi i Harry’emu, aby się pogodzić. Według niektórych źródeł podawanych przez Daily Mail, dramat Sussex stał się dziś „problemem drugiej kategorii”. A kwestia Meghan, która pojawia się na liście gości majowego wydarzenia w Londynie, ale jeszcze nie potwierdziła swojego udziału, stała się bardziej irytującym tłem niż kwestią do rozwiązania.
Przeczytaj: Przerażająca przepowiednia Nostradamusa dotycząca Karola III. „Nadchodzi abdykacja króla”

Słowa Harry’ego wypowiedziane podczas jednego z ostatnich wywiadów udzielonego w Kanadzie w celu promocji Igrzysk Invictus wydają się bardziej nikłą nadzieją niż możliwością. ” Kocham moją rodzinę. Jestem wdzięczny za to, że mogłem wsiąść do samolotu i odwiedzić ojca” – powiedział o podróży do Londynu dzień po otrzymaniu informacji o nowotworze króla Karola III. „Myślę, że każda choroba, każdy ból mogą zbliżyć rodzinę”. Czy ta niepisana zasada będzie dotyczyć także rodziny Windsorów, czas pokaże. 
Przeczytaj też: Kolejne szaleństwo Zuckerberga. Buduje podziemny schron. Wyda na niego ponad 270 milionów dolarów! 

Tagi: