Przejdź do treści

Szkocja: Rozwścieczony mężczyzna biegał po ruchliwej ulicy z włączoną piłą elektryczną. Policja zaapelowała, aby mieszkańcy unikali tego obszaru

06/05/2024 17:26 - AKTUALIZACJA 11/05/2024 18:39

Mężczyzna z włączoną piłą elektryczną biegał po ulicy. Niecodzienne zdarzenie sfilmowano i udostępniono w mediach społecznościowych. Policja wezwała mieszkańców i kierowców, aby unikali tego obszaru.

Mężczyzna z włączoną piłą elektryczną gonił policjanta

Policja została wezwana na Glasgow Road w Paisley w Szkocji po otrzymaniu alarmujących telefonów o osobie uzbrojonej w niebezpieczny sprzęt. Wiadomo, że do dziwnego zdarzenia doszło dzisiaj (6 maja 2024) popołudniu. Na nagraniu widać mężczyznę ubranego w szarą koszulkę i czarne spodnie i słychać jego krzyki, gdy biegnie środkiem ulicy. W pewnym momencie na nagraniu wi8dać biegnących policjantów. Nie jest nadal jasne, co się stało.
Przeczytaj: Rozwścieczony mężczyzna biega z kuszą po ulicy. Padły strzały [VIDEO]

Na innym nagraniu, które prawdopodobnie zostało nakręcone z czyjegoś domu, widać, jak funkcjonariusze przytrzymują mężczyznę leżącego na chodniku, donosi Scottish Daily Express. Policja wezwała mieszkańców i kierowców, aby unikali tego obszaru. Ulica została zamknięta. Rzecznik policji szkockiej powiedział: „Glasgow Road w Paisley pomiędzy Buchlyvie Road a Allanton Avenue jest zamknięta w związku z zakłóceniami. Funkcjonariusze są na miejscu. Prosimy o omijanie tego obszaru. Kierowców prosimy o skorzystanie z alternatywnej trasy”.

Tagi: