Przejdź do treści

Rozwścieczony mężczyzna biega po ulicy z kuszą. Padły strzały [VIDEO]

11/05/2024 18:30 - AKTUALIZACJA 11/05/2024 18:47
Mężczyzna z kuszą biegał po ulicy

Mężczyzna z kuszą biegał po ulicy. Kolejne niecodzienne zdarzenie zostało sfilmowane i udostępnione w mediach społecznościowych. Kłótnia pomiędzy sąsiadami zakończyła się tragicznie. 54-latek strzelił do policjanta z kuszy.

Mężczyzna z kuszą biegał po ulicy. 54-latek strzelił do policjanta

Do zdarzenia doszło 10 maja w High Wycombe w Wielkiej Brytanii. Około godziny 18.00 wezwano policję po tym, jak jeden z sąsiadów został dźgnięty nożem. Podczas akcji próby ujęcia rozwścieczonego mężczyzny, jeden z policjantów został postrzelony z kuszy. Napastnika udało się złapać dopiero po strzale w jego nogę. 54-latka aresztowano pod zarzutem próby popełnienia morderstwa. Napastnika, policjanta oraz 60-letniego mężczyznę zabrano do szpitala.
Przeczytaj: Mężczyzna biegał po ruchliwej ulicy z włączoną piłą elektryczną. Policja zaapelowała, aby mieszkańcy unikali tego obszaru

Na nagraniu udostępniony w mediach społecznościowych widać mężczyznę biegnącego na School Close, strzelającego z kuszy, a następnie ukrywającego się w krzakach. Następnie pojawia się ponownie i wydaje się, że strzela do funkcjonariusza, który szuka schronienia.

49-letni Andy G., który obserwował atak ze swojego domu, powiedział w rozmowie z The Sun: „Na miejscu było od 15 do 20 radiowozów, uzbrojona policja, trzy lub cztery karetki pogotowia. To było niepokojące”. Jego 13-letnia córka dodała: „Widziałam mężczyznę wychodzącego z domu i wyglądało to, jakby został dźgnięty nożem w brzuch. Wtedy przyszli policjanci i powiedzieli: «Nie stój na zewnątrz, nie wychodź na zewnątrz, to niebezpieczne”. źródło: The Sun, PolishObserver.com / Fot. Twitter

Tagi: