Przejdź do treści

Ten romantyczny serial podbija serca widzów na całym świecie, MUSISZ go obejrzeć!

25/05/2024 16:05 - AKTUALIZACJA 25/05/2024 16:05
serial Maxton Hall Dwa światy

„The Idea of You”, film z Anne Hathaway w roli głównej, podbił serca widzów na Prime Video. W serwisie Rotten Tomatoes zebrał 83% pozytywnych recenzji od krytyków, co plasuje go wśród najpopularniejszych w historii. Miłośnicy gatunku romansu mają jednak wiele do nadrobienia! Chodzi o serial, który wspina się na listy przebojów: „Maxton Hall Dwa światy” znacznie przewyższył film „The Idea of You”, osiągając 94% pozytywnych recenzji od publiczności. Oto najważniejsze szczegóły dotyczące tej produkcji!

Fabuła serialu Maxton Hall Dwa światy

„Maxton Hall Dwa światy” (oryginalny tytuł Maxton Hall – Die Welt zwischen uns) to dramat dla nastolatków oparty na niemieckiej powieści Save Me autorstwa Mony Kasten, stworzony przez Daphne Ferraro, wyreżyserowany przez Martina Schreiera i Tarka Roehlingera oraz wyprodukowany przez UFA Fiction i Ceylana Yildirima. Dlaczego fabuła podbija serca widzów Prime Video? Uczennica Ruby (Harriet Herbig-Matten) poznaje tajemnice, która krąży w prestiżowej szkole Maxton Hall. Dziewczyna jest więc nieustannie śledzona i szpiegowana przez spadkobiercę milionera Jamesa Beauforta (Damian Hardung), który zrobi wszystko, by ją uciszyć. Należąc do dwóch zupełnie różnych światów, oboje stopniowo odkryją, że mają ze sobą coś wspólnego. Ze swojej strony Ruby będzie musiała stawić czoła wszystkim trudnościom wrogiego środowiska. Czytaj dalej pod zdjęciem.

Obsada serialu Maxton Hall Dwa światy

Obsada sześcioodcinkowego serialu telewizyjnego obejmuje wschodzące nazwiska z międzynarodowej sceny filmowej. Czy serial będzie trampoliną dla nowego niemieckiego pokolenia aktorek i aktorów? O tym przekonamy się z czasem, ale już teraz możemy przedstawić kilka z nich. Główną bohaterkę Ruby gra Harriet Herbig-Matte, która pomimo młodego wieku (rocznik 2003) jest znana niemieckiej publiczności z filmu „Das Pubertier” z 2017 roku. Jeśli chodzi o postać Jamesa, to rolę tę powierzono Damianowi Hardungowi, który jest z pochodzenia Niemcem i znany jest z udziału w obsadzie serialu „Club der roten Bänder” oraz w filmie „How to Sell Drugs Online (Fast)”.Oto lista postaci, które składają się na pełną obsadę:

  • Harriet Herbig-Matten: Ruby Bell
  • Damian Hardung: James Beaufort
  • Sonja Weißer: Lydia Beaufort
  • Andrea Guo: Lin Wang
  • Justus Riesner: Alistair Ellington
  • Fedja van Huêt: Mortimer Beaufort
  • Ben Felipe: Cyril Vega
  • Runa Greiner: Ember Bell
  • Martin Neuhaus: Angus Bell
  • Julia-Maria Köhler: Helen Bell

Czytaj także: Filmy i seriale, które MUSISZ obejrzeć, jeśli jesteś fanem „Bridgertonów”!

Czy serial opowiada prawdziwą historię?

Serial jest inspirowany powieścią „Save Me” autorstwa Mony Kasten, ale nie opowiada prawdziwej historii. W każdym razie zawiłości fabuły zapewniają wgląd w świat dorastania i romansu, oferując refleksję nad sferą emocjonalną, która często wiąże się z pokonywaniem niepewności i własnych lęków. Serial – podobnie jak książka – ma uczyć, jak uczucie miłości potrafi przezwyciężyć pozory i uprzedzenia – wskazuje portal Netflixmania.it.

Zwiastun Maxton Hall Dwa światy

Źródło: Amazon Prime Video