Przejdź do treści

UK: 33-letnia mama wygrała 411 000 funtów na loterii. “Przeznaczę je na spełnienie marzenia moich dzieci”

07/04/2024 18:06 - AKTUALIZACJA 07/04/2024 18:06

Mama spełni marzenie dzieci dzięki wygranej na loterii – Loteria kodów pocztowych to w  Wielkiej Brytanii jedna z najpopularniejszych gier losowych, dzięki której są jednocześnie zbierane fundusze na cele charytatywne. Leyla Eaton, 33-letnia mama dwójki dzieci z Thurrock w Essex dwa miesiące temu przekazała pieniądze na szczytny cel i zapisała się do programu loterii. Dobro szybko do niej wróciło. Wygrała aż 411 000 euro!  Zdradziła, że pieniądze przeznaczy w głównej mierze na spełnienie marzenia swoich dzieci – fanów kultowego filmu.

Mama spełni marzenie dzieci dzięki wygranej na loterii 

Leyla Eaton od dawna marzyła, by zabrać swoje pociechy do miejsca, które pokochali dzięki filmowi „Kevin sam w Nowym Jorku”. Teraz, dzięki szczęśliwej wygranej w People’s Postcode Lottery, jej marzenie stanie się rzeczywistością.

„Wygrana to coś wspaniałego, ale jeszcze lepsze są dobroczynne akcje, które są częścią Loterii Kodów Pocztowych – stwierdziła w rozmowie z BBC. Musimy robić więcej dla ludzkości, a loteria właśnie to umożliwia” – mówi z entuzjazmem. Czytaj dalej poniżej

koszty życia w nowym jorku

Wygrana Leyli Eaton przekroczyła 411 tysięcy funtów, co otwiera przed nią i jej rodziną nowe możliwości. „Zawsze marzyliśmy o świętach w Nowym Jorku, zainspirowani filmem 'Kevin sam w Nowym Jorku’. Teraz możemy to zrealizować. To nigdy wcześniej nie było możliwe” – dzieli się radosną nowiną.

Oprócz planowanej wyprawy do Nowego Jorku, rodzina Eatonów rozważa także wakacje w Kanadzie oraz na Maderze w Portugalii. Leyla, prowadząca wraz z mężem Jamie’m firmę kurierską, przyznaje, że wygrana przyszła w bardzo potrzebnym momencie. „Ostatnie dwanaście miesięcy było dla nas bardzo trudne. Mój mąż jest poważnie chory i potrzebuje operacji” – wyjaśnia.

Wygrana w loterii to nie tylko osobista radość Leyli i jej rodziny. Każdego miesiąca lokalne organizacje charytatywne w regionach, z których pochodzą zwycięzcy, również otrzymują wsparcie. Thurrock Play Network, lokalna organizacja z Thurrock, otrzymała 25 tysięcy funtów od Postcode Community Trust. „Dla małych organizacji non-profit, jak nasza, to spełnienie marzeń” – mówi Sylvia Yates, zaufana Thurrock Play Network. Fundusze te pomogą uczynić zabawę dostępną dla każdego w społeczności, bez względu na wiek czy okoliczności.
Przeczytaj także: Apple podąża śladami konkurenta. Doda funkcję, którą telefony z Androidem mają od 15 lat

Tagi: