Przejdź do treści

Harry i Meghan, najpierw pocałunek, a potem scena zazdrości

15/04/2024 12:14 - AKTUALIZACJA 15/04/2024 12:14
Harry i Meghan pocałunek i scena zazdrości

Harry i Meghan – pocałunek i scena zazdrości. Harry i Meghan Markle po raz pierwszy od tygodni pokazali się publicznie. Para wydaje się być sobie bliższa niż kiedykolwiek, przy okazji turnieju polo organizowanego przez fundację Harry’ego oboje byli bardzo wylewni i wymieniali się publicznie pocałunkami.

Harry i Meghan pocałunek i scena zazdrości

Podczas wydarzenia Royal Salute Polo Challenge Meghan była także bohaterką żenującej sceny, która dobitnie pokazuje, jak bardzo nie chce dzielić się mężem z inną. Choćby na kilka sekund, żeby zrobić zdjęcie. Na zakończenie imprezy, podobnie  jak to miało miejsce w przeszłości, Meghan miała za zadanie  przekazać puchar  swojemu mężowi, który wraz ze swoją drużyną właśnie  wygrał zawody , a także strzelił gola w finale. Tam, przed obiektywami reporterów, oboje wykonali czułe gesty,  które mogłyby podważyć plotki o przeżywanym kryzysie. Czytaj dalej pod zdjęciem

Harry i Meghan pocałunek i scena zazdrości

Scena zazdrości?

Jednak po przekazaniu wydarzyło się coś jeszcze. Księżna Sussex podjęła się zorganizowania układu osób obecnych na rytualnym zdjęciu z królewskimi fanami. To właśnie w tym momencie Meghan wyraźnie poprosiła elegancko ubraną w białą sukienkę kobietę , aby przesunęła się na środek grupy, z dala od Harry’ego, nalegając, aby to ona stała obok męża. To zachowanie Megan wywołało niezręczny moment napięcia, gdy Harry, wyraźnie zarumieniony, próbował zachować spokój.
Przeczytaj też: Książę Harry sprowadzi do Wielkiej Brytanii Meghan Markle i dzieci ale tylko pod jednym warunkiem
Przeczytaj też: Wiliam i Kate przerywają milczenie po tragedii w Sydney. „Jesteśmy zszokowani i zasmuceni”
źródło: people.com, PolishObserver.com

Tagi: