Przejdź do treści

Wiliam i Kate przerywają milczenie po tragedii w Sydney. „Jesteśmy zszokowani i zasmuceni”

14/04/2024 08:45 - AKTUALIZACJA 15/04/2024 12:30
Wiliam i Kate przerywają milczenie

Wiliam i Kate przerywają milczenie. Odkąd w marcu księżna Kate opublikowała video, w którym opowiedziała o swojej chorobie, oficjalne konta księcia i księżnej Walii w mediach społecznościowych milczą. Kilka dni temu książę William po raz pierwszy opublikował osobistą wiadomość, w której oddał hołd angielskiej piłkarce Rachel Daly, która postanowiła zakończyć swoją karierę. Teraz po raz pierwszy pojawiła się wiadomość podpisana Kate i Wiliam.

Wiliam i Kate przerywają milczenie

Kilkanaście godzin temu żona Williama postanowiła ponownie przerwać milczenie. Księżna wraz z mężem opublikowali oświadczenie na platformie X i Instagramie, aby wyrazić cały swój ból po ataku w centrum handlowym w Sydney, w którym zginęło 6 osób i sprawca.

„Jesteśmy zszokowani i zasmuceni okropnymi wydarzeniami, które miały miejsce dziś rano w Sydney ” – stwierdzono w oświadczeniu udostępnionym na X i Instagramie. „Nasze myśli są ze wszystkimi, których to dotyczy, w tym z rodzinami ofiar i bohaterskimi ratownikami, którzy ryzykowali własne życie, aby ratować innych”. Krótki tekst jest podpisany inicjałami „W & C”, od „William” i „Catherine”.
Przeczytaj również: Kate Middleton poruszyła miliony serc. „Ludzie ujawnili co sądzą o członkach rodziny królewskiej” Czytaj dalej pod zdjęciem

Wiliam i Kate przerywają milczenie

 Z kolei w czwartek wieczorem William wraz ze swoim najstarszym synem Georgem byli widziani na trybunach stadionu w Birmingham na meczu piłkarskim pomiędzy angielską drużyną Aston Villą a francuską drużyną Lille.
Przeczytaj też: Harry i Meghan, najpierw pocałunek, a potem scena zazdrości
źródło: Mirror, PolishObserver.com

Tagi: