Przejdź do treści

Eurowings uruchamia nowe połączenia na trasie Niemcy-Wielka Brytania

19/03/2024 21:44 - AKTUALIZACJA 19/03/2024 21:44
Eurowings Niemcy Wielka Brytania

Eurowings uruchamia nowe połączenia z Niemiec do Wielkiej Brytanii – Dobra wiadomość dla podróżujących, tani przewoźnik, będący częścią Lufthansa Group ogłosił uruchomienie aż trzech nowych połączeń. Pierwsze loty ruszą już 31 marca. 

Eurowings uruchamia nowe połączenia z Niemiec do Wielkiej Brytanii

Eurowings ogłosił uruchomienie połączeń z Hamburga i Stuttgartu do Manchesteru, oraz z Stuttgartu do Edynburga, co znacząco rozszerza ofertę lotów między tymi krajami.

Pierwsze z nowych połączeń, z Hamburga do Manchesteru, ruszy już 31 marca 2024 roku, oferując pasażerom możliwość podróżowania między drugim co do wielkości miastem w Niemczech a drugą największą aglomeracją w Wielkiej Brytanii. Według informacji portalu Pasażer.com loty będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, piątki oraz niedziele.

Kolejna trasa, ze Stuttgartu do Edynburga, zostanie uruchomiona 1 maja 2024 roku. Eurowings będzie latał między stolicą Badenii-Wirtembergii a stolicą Szkocji trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, piątki oraz niedziele.

Połączenie Stuttgart – Manchester zostanie zainaugurowane 6 maja, z czterema lotami tygodniowo: w poniedziałki, czwartki, piątki oraz niedziele.

Obecnie Eurowings oferuje loty z Dusseldorfu do Manchesteru i Edynburga oraz z Kolonii do Edynburga. Nowe trasy nie tylko ułatwią podróże dla turystów i osób odwiedzających rodzinę czy przyjaciół, ale również otworzą nowe możliwości dla biznesu, zwiększając dostępność i komfort podróżowania.
Źródło: Pasażer.com, PolishObserver.com

Przeczytaj także:
Jeden dzień w Londynie. Najciekawsze zabytki stolicy Anglii, które musisz zobaczyć! [FOTO]
5 sposobów na tańsze bilety kolejowe w Anglii

Tagi: