Przejdź do treści

Cristiano Ronaldo traci głowę i zostaje wyrzucony z boiska: atakuje przeciwnika i grozi, że uderzy sędziego [VIDEO]

09/04/2024 12:51 - AKTUALIZACJA 19/04/2024 09:58
Cristiano Ronaldo wyrzucony z boiska

Cristiano Ronaldo wyrzucony z boiska. Słynny portugalski piłkarz, obecnie grający dla Al-Nassr w Arabii Saudyjskiej, dosłownie stracił głowę podczas meczu o Superpuchar Arabii Saudyjskiej, który zakończył się wynikiem 2-1 dla Al-Hilal. Ronaldo najpierw zaatakował przeciwnika, a następnie zagroził, że uderzy sędziego. Nagranie natychmiast obiegło media społecznościowe.

Cristiano Ronaldo otrzymał czerwoną kartkę w 86. minucie meczu, po tym jak kopnął przeciwnika Al Bulayhi za wrzutkę i podniósł łokieć, by udawać uderzenie obrońcy Al-Hilal. W tym momencie zainterweniowali pozostali zawodnicy. W ten sposób rozpoczęła się awantura, którą sędzia z trudem przerwał, wyrzucając byłego gracza Realu Madryt, Juve i Manchesteru United.
Przeczytaj: Michael Schumacher, rodzina podjęła ważną decyzję: Oto co się stanie

Gdy tylko zobaczył czerwoną kartkę, Cristiano Ronaldo wpadł w jeszcze większą wściekłość i odruchowo rzucił się na sędziego. Po chwili jednak uspokoił się i opuścił boisko, zwracając się do kibiców. Źródło: Metro.co.uk, PolishObserver.com