Przejdź do treści

Choroba Kate Middleton: „Schudła 15 kilogramów i jest nie do poznania”

26/05/2024 20:09 - AKTUALIZACJA 26/05/2024 20:09
Choroba Kate Middleton

Choroba Kate Middleton: Księżna Walii od kilku miesięcy toczy walkę z nowotworem. Zaczęła przyjmować chemioterapię i zdystansowała się do życia publicznego. W ostatnich dniach Pałac Kensington oficjalnie ogłosił, że Kate nadal przechodzi leczenie i nie wróci do swoich oficjalnych obowiązków, dopóki lekarze nie wyrażą na to zgody. Plotki na temat stanu jej zdrowia nie wróżą nic dobrego.

Choroba Kate Middleton

W ostatnich tygodniach Kate Middleton miała kilka bardzo poważnych skutków ubocznych chemioterapii. Wypadły jej włosy, schudła a także codziennie doświadczała nudności i zmęczenia. „Niestety jest to coraz trudniejsze” – ujawnia anonimowe źródło „National Enquirer”. To samo źródło dodało, że księżna Walii radzi sobie z chemioterapią jak „wojownik”.
Przeczytaj: Choroba Kate Middleton, ujawniono rodzaj nowotworu, na jaki cierpi księżna

El Nacional donosi jednak, że w ostatnich miesiącach Kate Middleton przeszła znaczną utratę wagi: schudła 15 kilogramów. Drastyczna redukcja uczyniła ją praktycznie „nie do poznania”. Wreszcie brytyjskie media w ostatnich dniach ponownie wysuwają nowe teorie na temat jej zdrowia, takie jak rzekomy związek między guzem księżniczki a możliwą infekcją wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).