Przejdź do treści

Potworna tragedia: Policja ujawniła przyczynę śmierci czterech nastolatków zaginionych w Północnej Walii

30/11/2023 11:19 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:03

Znana jest przyczyna śmierci 4 zaginionych nastolatków w Wielkiej Brytanii. Ta wiadomość wstrząsnęła opinią publiczną w całej Wielkiej Brytanii. 21 listopada ciała czwórki licealistów zostały odnalezione w rzece. Chłopcy wracali po weekendowym wypadzie w Eryri. Harvey Owen (18 lat), Wilf Henderson (17 lat), Jevon Hirst (16 lat) i Hugo Morris (17 lat). Kontakt z nimi urwał się już w niedzielę. Policja ujawniła teraz przyczyny ich tragicznej śmierci.

Znana jest przyczyna śmierci 4 zaginionych nastolatków w Walii

Jak informuje policja, uczniowie szkoły średniej, zginęli z powodu utonięcia, po tym, jak ich ich srebrny Ford Fiesta, którym podróżowali, rozbił się na wiejskiej drodze i wpadł do rzeki. Chłopcy jechali autostradą A4085 w kierunku Snowdonii.

Zaginionych szukano na bardzo rozległym terenie. W akcji poszukiwawczej brały udział  Służby Ratownictwa Górskiego, Straży Wybrzeża i wolontariusze. Ich ciała odnaleziono 21 listopada. W ramach zbiórki pieniędzy zorganizowanej w celu wsparcia ich rodzin zebrano do dzisiaj ponad 23 000 funtów, przekraczając skromny cel wynoszący 4000 funtów. źródło: Dailymail.co.uk, PolskiObserwator.de

Tagi: