Przejdź do treści

Złodziej ukradł rower warty tysiące, ale zawrócił, by pogłaskać psa. Nagranie obiegło internet

08/08/2023 14:02 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:08
Złodziej zawrócił, aby pogłaskać psa. Ukradł rower warty tysiące

Złodziej zawrócił, aby pogłaskać psa. Przyjazne zachowanie zwierzęcia poruszyło złodzieja, jednak stworzyło problemy właścicielowi. Z garażu został ukradziony rower o wartości przekraczającej 5 tysięcy złotych.
Czytaj także: Ponura prognoza dla przyszłych emerytów z pokolenia X. Tak będzie to wyglądało

Zgodnie z informacją przekazaną przez San Diego Police Department, incydent miał miejsce 15 lipca o godzinie 22:40. Na oficjalnym profilu policyjnym na Facebooku opublikowano nagranie, na którym uwieczniony jest niezidentyfikowany mężczyzna w garażu jednego z domów w dzielnicy Pacific Beach w San Diego. Jego celem była wartościowy, czarny rower Electra z roku 2019, a jego wartość oszacowana jest na 1300 dolarów.

Złodziej zawrócił, aby pogłaskać psa. Nagrała go kamera

W momencie, gdy podejrzany był już gotów odjechać na skradzionym rowerze, w garażu niespodziewanie pojawił się pies należący do mieszkańców. Na nagraniu można zaobserwować, jak złodziej wraca, stawia rower na stopce, a następnie zaczyna delikatnie głaskać psa i rozmawiać z nim.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Absurdalna sprawa sądowa w USA. Starbucks pozwany za brak owoców w napojach owocowych

Słyszymy, jak mężczyzna mówi do psa: „Jesteś naprawdę świetny. Jesteś najfajniejszym psem, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Ja też cię kocham.” Potem mężczyzna pyta psa, gdzie jest jego właściciel. Dodaje także, że „nie powinien pozostawiać garażu otwartego”.

Według Departamentu Policji w San Diego, podejrzany został opisany jako mężczyzna o jasnej karnacji. Ostatnio widziano go w niebiesko-białej czapce, szarej koszuli, niebieskich szortach i pomarańczowych butach sportowych. Miał przy sobie plecak w kolorze czarno-niebieskim. Policja ogłosiła, że podejrzany nadal jest na wolności i apeluje do mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących tej sprawy.

FoxNews.com, PolishObserver.com

Tagi: