Przejdź do treści

Dzisiejsze zaćmienie Słońca wpłynie na cztery znaki zodiaku. Czy twój znajduje się na tej liście?

08/04/2024 19:39 - AKTUALIZACJA 08/04/2024 19:42
wpływ zaćmienia słońca na znaki zodiaku

Tysiące osób w Ameryce Północnej obserwuje obecnie zaćmienie Słońca, które będzie widoczne także z niektórych miejsc w Wielkiej Brytanii i Irlandii. To spektakularne zjawisko to nie tylko niesamowite doświadczenie, ale również źródło wielu informacji dla zainteresowanych astrologią. Według ekspertów wydarzenie to będzie miało wpływ przede wszystkim na cztery znaki zodiaku.

Wpływ zaćmienia Słońca na znaki zodiaku

Wiele osób interesuje się fazami księżyca i astrologią. Oprócz tego, że zaćmienie Słońca jest niesamowitym zjawiskiem, będzie ono miało również wpływ na cztery znaki zodiaku – szczególnie, że związane jest ono z nowiem księżyca w Baranie.

Według Economic Times, energię zaćmienia Słońca najbardziej odczuwać będą znaki kardynalne. Te znaki to Baran, Rak, Waga i Koziorożec. Nathaniel Grim, astrolog i założyciel Inner Worlds Astrology, wskazał, jak dokładnie to spektakularne zjawisko wpłynie na wskazane znaki zodiaku. Nie należy jednak panikować – nadchodzące zmiany nie są koniecznie negatywne.

Baran

Według Grima, ludzie spod znaku Barana odnajdą w tym okresie „miłość do siebie i współczucie”, a także będą dobrze dogadywać się z ludźmi, którzy doświadczają tych samych „wyzwań”, co oni. Otworzą się na temat „lęków i niepewności”, których wcześniej mogli nie odczuwać, a to przyniesie im „siłę”.

Rak

Raki w tym okresie mogą „znaleźć nową pracę”, być może w sektorach „terapii, zdrowia, dobrego samopoczucia lub duchowości”. Inne Raki mogą być świadkami „dramatycznych zmian” w autorytetach, postaciach rodzicielskich lub „wyzwaniach zdrowotnych”, przez które przechodzi rodzic.

Waga

Według Grima, Waga doświadczy „całkowitego resetu” znaczących relacji podczas zaćmienia Słońca. Mogą pojawić się możliwości „pogodzenia się z byłym” lub „uzdrowienia i przejścia dalej” od kogoś, z kim kiedyś się spotykali, ale niektórzy mogą czuć się „zdradzeni”.

Koziorożec

Grim wyjaśnił, że Koziorożce mogą być potrzebne, aby zapewnić „opiekuńczą” rolę tym, którzy walczą, lub mogą „pogodzić się” z kimś, kto był „wyobcowany”. Mogą również chcieć zmienić swoje „obecne środowisko domowe”. Źródło: Mirror.co.uk, PolishObserver.com