Przejdź do treści

Zasada 15 minut: WhatsApp rusza z nową funkcją, która zmieni nasze życie

31/05/2023 09:46 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:05
Whatsapp wprowadza zasadę 15 minut

Whatsapp wprowadza zasadę 15 minut. Najpopularniejszego komunikatora na świecie używa codziennie ponad 2 000 000 użytkowników. Teraz firma wprowadza nową zasadę, która będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Ta funkcja odmieni nasze życie.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Połączenia głosowe WhatsApp. Uważaj na te koszty!

Whatsapp wprowadza zasadę 15 minut

Na tą nową funkcję czekaliśmy bardzo długo. Aplikacja WhatsApp stała się jedną z najczęściej używanych komunikatorów na całym świecie. Ma już ponad 2 000 000 aktywnych użytkowników. Aplikacja zmieniła nasze życie i sposób, w jaki się komunikujemy. Teraz spółka należąca do koncernu Meta wprowadza nową funkcję, która będzie dostępna dla wszystkich użytkowników w najbliższych tygodniach. Obecnie możliwe jest już proste usuwanie wiadomości. Czytaj także: Ranking najpotężniejszych armii świata 2023. Stany Zjednoczone potęgą, Polska w pierwszej 20.

Już niedługo popularny komunikator Whatsapp wprowadzi nową funkcję. Użytkownicy będą mogli edytować wysłane wiadomości. Jest jednak jeden haczyk. Będziemy mieć na to tylko 15 minut od momentu jej wysłania. Aby to zrobić, będzie trzeba nacisnąć i przytrzymać wiadomość, którą chcemy edytować, a następnie wybrać z menu opcję „Edytuj”, informuje firma na swoim blogu.

PRZECZYTAJ: Naukowcy biją na alarm: Nowy Jork tonie!

Odbiorca wiadomości zobaczy tylko, że wiadomość edytowano. Nie będzie mógł zobaczyć historii edycji treści. Obecnie możliwe jest już proste usuwanie wiadomości. Czytaj także:  Do USA bez obowiązkowego szczepienia na Covid – CZERWIEC 2023. Koniec z formalnościami

WhatsApp bez numeru

Spółka należąca do koncernu Meta wprowadza ostatnio coraz więcej nowości. Obecnie pracuje nad kolejną nowością. Jak podaje serwis wabetainfo.com, firma pracuje obecnie nad wdrożeniem możliwości identyfikacji nie po numerze telefonu, a po wybranej nazwie użytkownika. Nowa funkcja jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju i odkryto ją w wersji beta WhatsAppa 2.23.11.15 dedykowanej na urządzenia z systemem Android.

Nowa funkcja pozwoli użytkownikom wybrać unikalne nazwy użytkowników dla swoich kont. Wreszcie będzie można rozmawiać przez WhatsApp bez ujawniania swojego numeru. Na razie nie wiadomo, czy wybraną nazwę będzie można zmienić, czy też zostanie ona na stałe.

>>>> Te cechy charakteru oznaczają, że Twój partner jest toksyczny

źródło:  n-tv.de, PolishObserver.com