Przejdź do treści

Ukryte pozycje w menu McDonald’s. Nie znajdziesz ich w standardowej ofercie

09/04/2024 16:36 - AKTUALIZACJA 09/04/2024 16:36

Ukryte pozycje w menu McDonald’s. Każdy fan McDonald’s prawdopodobnie ma swoje ulubione dania, od których rzadko odchodzi – ale czasami kuszące jest wypróbowanie czegoś nowego w menu. Ponieważ gigant fast-food często tworzy nowe menu lub przywraca ulubione klasyki, z pewnością jest w czym wybierać. Ale jeden z byłych pracowników twierdzi, że w menu jest jeszcze więcej pozycji, o których możesz nie wiedzieć. Podzielił się on informacją, że można wprowadzić kilka prostych zmian w klasycznych pozycjach menu, jeśli zapyta się o to pracowników.

Ukryte pozycje w menu McDonald’s

Szef kuchni Mike Haracz – były szef kuchni korporacyjnej McDonald’s, który jest obecnie gwiazdą TikTok i twórcą treści kulinarnych, który zebrał siedem milionów wyświetleń mówi, że cztery pozycje żywnościowe można zmienić, aby uzyskać „wyjątkowe wrażenia”. Mike, który jest znany jako @chefmikeharcz na TikTok i pochodzi z USA, niedawno podzielił się swoimi „tajnymi” hackami menu.

Szef kuchni Mike mówi: „Zamów Quarter Pounder z serem, ale weź go z bułką gotowaną na parze – będzie to bardzo nowe i wyjątkowe doświadczenie. Sprawia to, że jest bardziej wołowy, a wszystkie dodatki i składniki burgera są nieco bardziej wyczuwalne”.

Następnie Mike mówi, że klienci, którzy lubią klasyczny Filet-O-Fish, mogą go zmienić, aby był bliższy tradycyjnej brytyjskiej kanapce z paluszkami rybnymi. Wyjaśnia: „Zamów Filet-O-Fish i podepnij angielską muffinkę zamiast bułki na parze i trochę sosu Mac na niej”.

Ale jego „osobistym faworytem” na liście jest zamówienie frytek i poproszenie personelu o posypanie ich przyprawą do burgerów. „To sprawia, że frytki są jeszcze lepsze” – skomentował Mike.

Mike zaoferował kolejną wskazówkę i powiedział, że miłośnicy Big Maca powinni poprosić o zamianę patty wołowego na bekon i poprosić o dodanie majonezu, aby uzyskać „fantastyczny zestaw BLT”.

Jest pewien haczyk

Jest jednak pewien haczyk – czas jest najważniejszy. Na przykład, ponieważ angielskie muffiny są dostępne tylko podczas śniadania, musisz spróbować zamówić sekretną pozycję menu tuż po zakończeniu śniadania (około 11:00) i rozpoczęciu lunchu.

Ponadto nie ma gwarancji, że personel McDonald’s zgodzi się na alternatywne kombinacje – ale jeśli nie poprosisz, nie dostaniesz. Mike mówi, że prawdopodobnie otrzymasz tajne pozycje menu, jeśli będziesz „miły” dla pracowników McDonald’s.
Przeczytaj także: Ukryty przycisk w pralce. Niewiele osób wie o jego istnieniu
Źródło: MIRROR, PolishObserver.com

Tagi: