Przejdź do treści

„Starszy mężczyzna przyłapany na stacji benzynowej w ten sposób…” To VIDEO obiegło cały Internet

15/05/2024 15:49 - AKTUALIZACJA 15/05/2024 16:46

Szokujące wideo krąży obecnie po mediach społecznościowych. Ale my Wam go nie pokażemy, bo zdjęcia zdecydowanie przekraczają granice dobrego smaku. Klip, który podbił Internet, pokazuje pracownika stacji benzynowej z Brescii na północy Włoch, który podczas gdy się masturbuje wkłada sobie pistolet do nalewania paliwa do odbytu. Tak, dobrze zrozumiałeś. I to w biały dzień. Przerażające nagranie, z której pokażemy Wam tylko kilka ujęć, tych najmniej wulgarnych. Całą scenę sfilmował nastolatek, który nagrywając powiedział: „Nie wierzę, co ty robisz?”.

Szokujące wideo mężczyzny na stacji benzynowej podbija Internet

Na nagraniu widać mężczyznę w średnim wieku – prawdopodobnie pracownika stacji benzynowej w Brescii, stojącego przed dystrybutorem, gdy nagle próbuje włożyć do odbytu pistolety do nalewania paliwa, z którego wypływa benzyna. Po włożeniu go, mężczyzna zaczyna się masturbować. Na nagraniu, które natychmiast trafiło do Internetu, słychać głos nastolatka mówiącego: „Co ty robisz? Co ty robisz?”. To właśnie on sfilmował i udostępnił nagranie w Internecie. Czytaj dalej pod zdjęciem

W sieci można znaleźć nieocenzurowany filmik, na którym widać także twarz głównego bohatera. Jednak my Wam radzimy nie oglądać tego nagrania.

Film z mężczyzną na stacji benzynowej widziało w krótkim czasie kilka milionów osób

Chociaż nagranie zatytułowane „Pracownik stacji benzynowej w Brescii” (Benzinaio di Brescia) podbiło Internet, w rzeczywistości nie ma dowodów na to, że bohater filmu faktycznie pracuje na tej stacji paliw. Może to być po prostu kierowca lub przechodzień. Film został obejrzany kilka milionów razy w ciągu krótkiego czasu i prawdopodobnie jego bohater będzie chciał pozostać anonimowy. Czytaj dalej pod zdjęciem

Od wczoraj włoski Internet wrze. Pojawiły się nawet memy (jak ten powyżej), a wielu użytkowników żartuje w ten sposób: „Gdyby to był jedyny dystrybutor w pobliżu, czy nadal byś tam poszedł?”. Prawdopodobnie nie.