Przejdź do treści

„To horror”: Zamówiła ubrania z popularnego chińskiego portalu. W paczce odkryła coś przerażającego

22/03/2024 13:00
przerażające odkrycie w paczce z shein

Przerażające odkrycie w paczce z Shein. To, co przydarzyło się Annie Elliot, która dokonała zakupu na znanym chińskim portalu, wywołało niemałe poruszenie. W paczce, oprócz zamówionych przez nią ubrań, kobieta znalazła również coś, czego naprawdę się nie spodziewała. Okazało się, że dodatkowa zawartość przesyłki stanowiła ogromne zagrożenie dla jej zdrowia.

Od pewnego czasu chińska firma znajduje się w centrum dyskusji, ponieważ oprócz przyciągania klientów różnorodnością swoich produktów i akcesoriów, przyciąga również wiele krytyki. Krytyka ta dotyczy zrównoważonego rozwoju, warunków pracy pracowników, oskarżeń o plagiat i niskiej jakości produktów.

Przerażające odkrycie w paczce z Shein

Incydent miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w stanie Tennessee. Kobieta odkryła, że oprócz ubrań, w paczce znajdowała się również puszka fasoli, a także ludzka krew. Natychmiast skontaktowała się więc z firmą badającą krew wymienioną na probówce, a także z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), które zaklasyfikowało incydent jako „poważne zagrożenie biologiczne”. Czytaj dalej poniżej.

Firma odpowiedziała na zarzuty, stwierdzając, że paczki przechodzą rygorystyczne kontrole jakości przed opuszczeniem magazynów. Co więcej, w paczce, o której mowa, znajdowały się wyłącznie produkty zamówione przez klienta.

W nagraniu wideo kobieta podkreśliła, że paczka mogła zostać naruszona po opuszczeniu magazynów znanej firmy. Fasola i ludzka krew rzeczywiście pochodziły ze Stanów Zjednoczonych. Z tego względu uwaga przeniosła się następnie na FedEx, firmę logistyczną odpowiedzialną za przesyłkę, która przeprosiła za incydent i wszczęła dochodzenie. Jeden z pracowników zasugerował również, że paczki mogły zostać otwarte podczas transportu, co groziło przypadkową zamianą zawartości lub manipulacją.
Czytaj także: Mała pomarańczowa kropka u góry ekranu. To ostrzeżenie dla użytkownika telefonu. Zobacz VIDEO

@anna_200.1 @SHEIN is denying that they have anything to do with it. And the @CDC.govOfficial ♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

„Gdy tylko zostaliśmy poinformowani, że klient otrzymał sfałszowaną paczkę, natychmiast podjęliśmy działania w celu wszczęcia wewnętrznego dochodzenia” – poinformowało Shein za pośrednictwem biura prasowego. Firma podkreśla, że gdy paczka zakończyła proces kontroli jakości i opuściła zakład, zawierała tylko produkty zamówione przez klienta. Źródło: Newyorkpost.com, PolishObserver.com