Przejdź do treści

Zacznie się w tym roku? „Żyjący Nostradamus” ostrzega przed nową pandemią

11/04/2024 19:02 - AKTUALIZACJA 11/04/2024 19:02

Athos Salomé, znany jako „żyjący Nostradamus”, ostrzegł, że rok 2024 będzie wypełniony katastrofą za katastrofą.  37-latek z Brazylii twierdzi, że z powodzeniem przewidział bezprecedensową pandemię Covid, a także inne ważne wydarzenia, w tym inwazję na Ukrainę i śmierć królowej Elżbiety. Według jasnowidza wszystko to było jedynie zapowiedzią tego, co czeka nas jeszcze w tym roku.

Przepowiednie „żyjącego Nostradamusa” na 2024 rok

Kryształowa kula „żyjącego Nostradamusa” ostrzega, że Covid-19 był dopiero początkiem – a nowy wirus pochodzący z bieguna południowego rozprzestrzeni się na świecie jeszcze w tym roku. Salomé twierdzi, że walka z tym nowym wirusem „potrwa dłużej, niż można sobie wyobrazić” – i będzie miała poważne konsekwencje…

Jeśli ten nowy wirus pozostanie niekontrolowany, cierpienie, szkody psychiczne i materialne będą mnożyć śmierć, a ten wirus będzie znany jako największy ponury żniwiarz w historii” – powiedział mężczyzna. Salomé nie podał dalszych szczegółów na temat tego, co wywołuje wirus ani czy naukowcy będą w stanie stworzyć szczepionkę.

Głosy zza grobu

Jasnowidz twierdzi również, że rok 2024 będzie rokiem, w którym ludzie będą mogli komunikować się ze swoimi bliskimi zza grobu, dzięki postępom w dziedzinie sztucznej inteligencji. „Ta technologia to nie tylko przełom naukowy, ale ogromny krok w zrozumieniu ludzkiej podróży” – powiedział. Salomé dodał, że „eksperci” debatują obecnie nad etyką takiej technologii – argumentując, że społeczeństwo jest na „skraju duchowej i egzystencjalnej rewolucji”.
Czytaj także: Spełniła się przepowiednia Baby Wangi na 2024 rok

Inne teorie obejmują inwazję na USA, poważny atak cybernetyczny i trzecią wojnę światową – wraz ze spotkaniem z kosmitami i mnóstwem klęsk żywiołowych nawiedzających USA, Afrykę i Bliski Wschód. Wygląda więc na to, że czeka nas dość wyboisty rok… Źródło: Mirror.co.uk, PolishObserver.com