Przejdź do treści

Wspaniałe polskie miasto nad Odrą szuka „testera atrakcji”. Wymagania wobec kandydatów nie są wygórowane

13/04/2024 13:40 - AKTUALIZACJA 13/04/2024 13:40
Opole szuka "testera atrakcji miasta"

Opole szuka „testera atrakcji miasta”. Oto, kto może dostać “pracę marzeń”. Znane i piękne polskie miast ogłosiło nietypową ofertę pracy, która może przyciągnąć wielu miłośników podróży. Urząd miasta poszukuje „testera atrakcji”, który przez weekend będzie miał za zadanie ocenić największe lokalne atrakcje turystyczne oraz hotele i restauracje. Ta niecodzienna oferta jest skierowana do osób, które nie tylko uwielbiają podróże, ale są również zaangażowane i skrupulatne, a także potrafią doskonale relaksować się w każdych warunkach.

Opole szuka „testera atrakcji”. Wymagania wobec kandydatów

Opole szuka “testera atrakcji miasta”. Kandydaci do tej roli muszą wykazać się przede wszystkim zaangażowaniem w powierzone zadania i skrupulatnością. Ważna jest również umiejętność relaksu, aby móc obiektywnie ocenić jakość odpoczynku, jaki oferuje miasto i jego atrakcje. Czytaj dalej poniżej
Przeczytaj także: Najlepsze europejskie miasto, w którym możesz wygodnie żyć za 1000 euro miesięcznie leży w Polsce

W zamieszczonym na stronie miasta komunikacie napisano:

​​”Miasto Opole, w związku z rozpoczęciem sezonu turystycznego, pilnie poszukuje osoby na stanowisko Testera Atrakcji Opola.
Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało podziwianie i ocena atrakcji turystycznych, hoteli i restauracji, między innymi widoków z Wieży Piastowskiej, przebojów granych w Muzeum Polskiej Piosenki i rybek w nowo otwartym Akwarium w ZOO Opole. Wymagane zaangażowanie, skrupulatność i umiejętność relaksu w każdych warunkach! Gwarantujemy noclegi i wyżywienie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich umotywowanych zgłoszeń w terminie do 15 kwietnia na adres mailowy: [email protected]. Napisz, dlaczego chciałbyś zwiedzić Opole i dlaczego  powinniśmy wybrać właśnie Ciebie?”.

Formularz aplikacyjny na stronie opole.pl.

Tagi: