Przejdź do treści

Kultowy alkohol z lat 90. powraca na półki sklepowe. Jego miłośnicy czekali na to ponad 20 lat

02/04/2024 22:17 - AKTUALIZACJA 04/04/2024 13:09

Kultowy alkohol z lat 90. powraca na półki sklepowe. Ten owocowy drink uwielbiany przez klubowiczów został wycofany z produkcji na początku lat 2000. Jednak jego miłośnicy nie muszą już dłużej czekać na jego powrót. Napój o smaku pomarańczy i marakui o mocy 3,4% ABV powraca na półki sklepowe. Dla wielu Brytyjczyków kojarzy się z dobrymi czasami, to dla nich „powrót do czasów, gdy życie było prostsze”.

Kultowy alkohol z lat 90. powraca na półki sklepowe

Marka twierdzi, że jej powrót pozwoli Brytyjczykom w średnim wieku powspominać i „przypomnieć sobie czasy przed obowiązkami”. Rzeczniczka prasowa dodała: „Reef (Rafa Alcopop) powraca na półki sklepowe, gotowy przenieść Wielką Brytanię do czasów, gdy życie było prostsze”.
Przeczytaj: Robert Lewandowski przenosi się do Hanoweru. Wiadomo, w którym hotelu zamieszka podczas Mistrzostw Europy

„Nadszedł czas, aby wybrać się w podróż po wspomnienia. Ten napój alkoholowy dla dorosłych przypomina domówki z lat 90. i tańce do wczesnych godzin porannych do Born Slippy” – dodała. Reef był ulubieńcem klubów obok Bacardi Breezers, Two Dogs, Smirnoff Ice, WKD i Hooch. Hooch został ponownie wprowadzony na rynek w 2012 roku.

Menedżer marki Reef, Jacob Barrett, powiedział: „Bardzo mocno doświadczamy powrotu do lat 90. jako kultury, od kapeluszy kubełkowych po S Club 7, a Reef wydaje się być idealnym sposobem, aby przenieść ludzi z powrotem w czasie”.

„Chcemy pomóc ludziom ponownie przeżyć ten okres i zapamiętać te dni za pomocą jednego łyka. Czasy mogły się zmienić, ale Reef nie” – dodał.
Przeczytaj także: Marks and Spencer zamyka na stałe 67 sklepów. Oto lista lokalizacji, w których nie zrobimy już zakupów w M&S  
Źródło: The Sun, PolishObserver.com

Tagi: