Przejdź do treści

Atak nożownika w Londynie. Dwie osoby zostały ranne. Teren wokół miejsca zdarzenia został zamknięty

25/04/2024 17:50 - AKTUALIZACJA 25/04/2024 17:50
Atak nożownika w Londynie

Atak nożownika w Londynie. Do zdarzenia doszło dzisiaj, 25 kwietnia 2024 około godziny 12.00 przy Kilburn High Road w Brent w pobliżu stacji London Overground. Dwie osoby zostały ranne. Napastnik został zatrzymany i przewieziony do szpitala. Teren wokół miejsca zdarzenia został zamknięty.

Atak nożownika w Londynie. Dwie osoby zostały ranne

Jak podaje Metro, policja potwierdziła, że miał miejsce atak nożem, a ofiarami są młoda kobieta i mężczyzna po pięćdziesiątce. Rzecznik londyńskiego pogotowia ratunkowego powiedział w rozmowie z mediami: „Wysłaliśmy na miejsce karetki pogotowia. Nasz pierwszy ratownik medyczny był na miejscu w niecałe pięć minut”. Ofiary zostały opatrzone na miejscu, po czym zabrano je do szpitala. Teren wokół miejsca zdarzenia został zamknięty.

Rzecznik Met Police powiedział: „W czwartek 25 kwietnia policja została wezwana na Kilburn High Road o godzinie 12:04 w związku ze zgłoszeniem o ataku nożem. 20-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Jej stan został oceniony jako niezagrażający życiu”.

50-letni mężczyzna odniósł ciętą ranę ręki. Jego stan został oceniony jako niezagrażający życiu. Mężczyzna i kobieta znają się.

Rzecznik potwierdził także, że „21-letni mężczyzna został aresztowany za posiadanie broni i ciężkie uszkodzenie ciała. Zanim trafił do aresztu, został przewieziony do do szpitala”.

Tagi: